Все новостройки Украины
 
поиск по названию
ЖК Маршал Сити, Одесса, Жукова

 
Новостройки, Таирово
 
Цена от: 13875 грн/м2
 
строится
 
Застройщик : ОК Украина
ЖК Одесская Чайка, Одесса

 
Новостройки. Пос. Котовского
 
Цена от: 12190 грн/м2
 
строится
 
ЖК Форест, Одесса - Фонтанка

 
новостройка
 
Цена от: 9500 грн/м2
 
строится
 
ЖК Ривьера Сити, Одесса - Фонтанка

 
новостройки
 
Цена от: 14000 грн/м2
 
строится
 
ЖК Волна, Одесса

 
новостройка, Лузановка
 
Цена от: 18000 грн/м2
 
строится
 
Застройщик : Микромегас
ЖК Одесская Чайка на Плиева, Одесса

 
Новостройка
 
строится
 
ЖК Грин Парк, Одесса

 
новостройки
 
строится
 
ЖК Элегия Парк, Одесса

 
новостройки, Аркадия
 
строится
 
ЖК Родос, Одесса

 
новостройки, Аркадия
 
строится
 
Застройщик : Гефест
ЖК Парк Фонтанов, Одесса

 
новостройки
 
строится
 
ЖК ЛЕСSKY, Одеса - Лески

 
Новостройки
 
подготовка к строительству
 
Застройщик : Интострой
Новостройка, Одесса - Мизикевича

 
рядом с жм Таирово
 
Цена от: 14850 грн/м2
 
строится
 
Застройщик : ASC Строй

Новобудови Одеси


Новобудови Одеси від будівельників досить популярні серед жителів Одеси і у інших регіонів України. Одеса входить в ТОП-3 обласних центрів за обсягами будівництва житла. Привабливість покупки нерухомості в Одесі забезпечена курортною зоною міста і розташуванням - інвестори купують такі квартири також з метою здачі в оренду. Додатковою перевагою квартир в новобудовах є відсутність посередників при здійсненні купівлі-продажу. В Одесі розвинене висотне будівництво, особливо в прибережній частині, завдяки чому більшість квартир мають чудові панорамні види на місто і море. Будівельники зводять як окремо стоять новобудови, так і цілі житлові комплекси з власною інфраструктурою, що будуються в кілька черг і здаються в експлуатацію посекційно. Більшість новобудов Одеси мають монолітно-каркасну конструкцію, що дає можливість вільного перепланування квартири (за бажанням клієнта).


Ціни на квартири від будівельників


Вартість квартири в новобудові залежить від декількох складових: розміщення, класу будинку, стадії будівництва (квартири в новобудовах «на котловані» завжди дешевше), площі квартир і ін. Найдорожчі квартири в новобудовах Одеси в центральній частині, а також поблизу моря (Аркадія, Водограй). Дешевше квартири можна купити на Молдаванці, сел. Котовського, в передмісті Одеси.


Купити квартиру в новобудові


Найбільш поширеними способами покупки нерухомості від будівельників в новобудовах є: попередній договір із забудовником, фонд фінансування будівництва (ФФБ) і через житлово-будівельний кооператив (ЖБК). Забудовники пропонують розстрочку платежів до 1 року (з початковим внеском 30-50%). Багато компаній надають знижки при 100% оплаті за квартиру (сума знижки може досягати 10-15%). На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Одеси з описом, телефонами, а також іншою інформацією, корисною для тих хто хоче купити нерухомість від компаній-забудовників. ©

 
ПОДПИСАТЬСЯПолучайте ПЕРВЫМИ все новые предложения от застройщиков