пошук по назві

Юридичний супровід купівлі нерухомості


Юридична компанія «Лігалейд» надає юридичні послуги супроводу купівлі квартири як на первинному, так і на вторинному ринку. Для того, щоб убезпечити себе при купівлі житла, варто звернутись до наших юристів, що спеціалізуються в сфері нерухомості та нададуть Вам детальний аналіз і проконсультують стосовно всіх можливих ризиків.
 

Чому потрібно обрати саме Юридичну компанію «Лігалейд»?

 

ОБ’ЄКТИВНА ІНФОРМАЦІЯ


Наша компанія не співпрацює з жодною будівельною компанією. І ми не надаємо будь-яких рекомендацій щодо вибору конкретного забудовника. Це є гарантією об’єктивності наших консультацій. Ми в кожному випадку здійснюємо комплексну перевірку окремого об’єкта безвідносно до імені забудовника.
 

СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ


Юристи нашої компанії спеціалізовано займаються супроводом купівлі житла в новобудовах, на вторинному ринку, готуємо проекти договорів купівлі-продажу, оренди тощо. Наші адвокати вели чимало складних та унікальних справ у судах у сфері нерухомості та всі провадження за нашої участі завершились перемогою наших клієнтів. Ми економимо Ваш час, оскільки маємо значний досвід у супроводі операцій з нерухомістю, а отже можемо ефективно і швидко оцінити ситуацію. Щорічно організовуємо Форум нерухомості (Estate Legal Forum), на який приїжджають професіонали у сфері нерухомості зі всієї України та зарубіжжя, що свідчить про високий рівень професіоналізму  наших адвокатів-доповідачів.
 

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ


При виборі відповідного пакету послуг ми здійснюємо комплексний аналіз питання та відшуковуємо всю можливу інформацію. За результатами аналізу юрист готує для Вас детальний звіт по кожному пункту обраного вами пакету послуг. До звіту додатково додаються витяги з державних реєстрів, інформація з онлайн ресурсів, копії отриманих документів тощо, щоб Клієнт міг пересвідчитись, що юрист дійсно провів перевірку.
 

ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ


У нас наявні позитивні відгуки Клієнтів, в тому числі стосовно послуг юридичного супроводу купівлі нерухомості. Всі угоди щодо купівлі нерухомості, як в новобудовах, так і на вторинному ринку нерухомості, завершились успішно завдяки тому, що наші адвокати детально перевірили об’єкти з метою захисту права Клієнтів.
 

ШВИДКО ТА ПРОСТО


Співпраця буде максимально зручною для Вас. Вам потрібно лише надати нам проект договору (можна шляхом надсилання через електронну пошту), отриманого від забудовника, і в разі наявності - інші документи від забудовника. У разі відсутності таких документів, Ви надаєте лише договір, а решту документів юрист самостійно отримує від забудовника. Строк надання звіту залежить від обраного Вами пакету послуг: «Все включено» - 4-5 днів, «Стандарт» - 3 дні, «Мінімум» - 1 день.
 

 ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД


Юрист компанії зможе надати Вам як детальну усну чи письмову консультацію, так і відповість на всі ваші додаткові запитання, адже в ЮК «Лігалейд» є адвокати та юристи, що займаються виключно супроводом операцій з нерухомості та відтак мають значний досвід у цій справі.
Наш юрист супроводжуватиме Вас при підписанні договору в забудовника чи у нотаріуса, оскільки шахраї можуть попередньо надавати для ознайомлення інший договір, ніж той, який пропонуватиметься на підпис, і особа, необізнана у всіх юридичних тонкощах, не помітить цього.
 
Інвестиція у нерухомість – одна із найважливіших та найбільших у житті, а наші послуги - це лише невелика плата за Вашу безпеку та збереження Ваших найбільших активів.
 

Купівля квартири в новобудові

 

Найбільш питання, які виникають при купівлі квартир у новобудові:

 
 • забудовник здійснює будівництво з порушенням містобудівних умов та обмежень, якщо такі взагалі були останнім отримані;
 • договір, який пропонується забудовником, містить багато переваг для забудовника і багато відповідальності і нез’ясованих моментів для покупця. Пересічний покупець може не звернути на це увагу, а згодом виникають проблеми з визначенням вартості квартири, оскільки забудовник вимагає іншу суму, ніж та, на яку розраховував Клієнт; забудовник затримує видачу документів на квартиру чи укладення основного договору і Клієнт не може вчасно отримати бажану квартиру;
 • забудовником не отримано технічних умов на підключення інженерних мереж і згодом виникне проблема з підключення комунікацій, як наслідок люди місяцями не можуть підключити в свої будинки газ чи отримати електропостачання;
 • забудовник затримує здачу будинку в експлуатацію, а то й на певний час «заморожує» будівництво (і хочу тут часто швидше дія економічних ризиків, ніж юридичних, в ході нашого аналізу його попередніх об’єктів можна спрогнозувати цей факт).
 
Юридичний супровід купівлі квартири в новобудові дозволить уникнути певних ризиків або ж звести їх вплив до мінімуму. Зокрема, в нашій практиці був ряд випадків, коли ми виявили проблемні забудови і таким чином клієнт уникнув підписання для себе проблемного договору:
 • забудовником було отримано містобудівні умови та обмеження, за якими дозволялось будівництво шестиповерхового готельного комплексу, а по факту велось будівництво житлового будинку на 10 поверхів;
 • забудовник пропонував до підпису попередній договір купівлі-продажу квартири, який повинен бути нотаріально посвідчений, і все би добре, але ми в ході аналізу виявили, що по попередніх об’єктах забудовник згодом відмовлявся підписувати основний договір, і покупці вимушені були звертатись в суд;
 • підписання від імені забудовника здійснювалось не уповноваженою особою, що в майбутньому тягло б ризик визнання такого договору недійсним.

Це лише невеликий список проблематики, яку дозволяє виявити проведений аналіз.
 

При юридичному супроводі купівлі квартири в НОВОБУДОВІ ми пропонуємо три можливі пакети послуг:
 

1) Пакет «Все включено» - 500$


Перевіряємо:
 • Відомості про забудовника: відомості в реєстрі юридичних осіб ЄДРПОУ, при потребі вивчаємо установчі документи, інформація з бізнес пошукових порталів, державних реєстрів (чи не перебуває в стані припинення, хто є керівником, чи не має компанія податкового боргу). Аналізуємо попередні об’єкти забудовника (строки будівництва, факт здачі об’єктів в експлуатацію). Вивчаємо, чи були судові справи за участю забудовника. Юрист проводить моніторинг інформації (відгуків) про забудовника в мережі Інтернет.
 • Аналіз реального стану справ: опитуємо власників квартир у вже зданих в експлуатацію будинках цього забудовника. Вивчаємо питання діяльності будинку після здачі в експлуатацію (ОСББ, тарифи, якість виконаного будівництва тощо). Аналізуємо хід будівництва (відгуки будівельників, ведення сайту забудовника тощо).
 • Вивчення дозвільної документації: перевіряємо документи на земельну ділянку, факт наявності отриманих містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, дозвільні документи на будівництво (декларація, дозвіл), наявність експертизи проекту,  проектна документація тощо.
 • Вивчення пропонованого договору: юрист готує детальну консультацію про всіх можливих положеннях договору, детально роз’яснюючи всі можливі ризики, наявні переваги чи невраховані моменти.
 • Юридичний супровід Клієнта в офісі забудовника чи в нотаріуса при підписанні договору.
 

2) Пакет «Стандарт» - 300$


Перевіряємо:
 • Відомості про забудовника: відомості в реєстрі юридичних осіб ЄДРПОУ, при потребі вивчаємо установчі документи, інформація з бізнес пошукових порталів, державних реєстрів (чи не перебуває в стані припинення, хто є керівником, чи не має компанія податкового боргу).
 • Вивчення дозвільної документації: перевіряємо документи на земельну ділянку, факт наявності отриманих містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, дозвільні документи на будівництво (декларація, дозвіл), наявність експертизи проекту,  проектна документація тощо.
 • Вивчення пропонованого договору: юрист готує детальну консультацію про всіх можливих положеннях договору, детально роз’яснюючи всі можливі ризики, наявні переваги чи невраховані моменти.
 • Юридичний супровід Клієнта в офісі забудовника чи в нотаріуса при підписанні договору.
 

3) Пакет «Мінімум» - 100$


Перевіряємо:
 • Вивчення пропонованого договору: юрист готує детальну консультацію про всіх можливих положеннях договору, детально роз’яснюючи всі можливі ризики, наявні переваги чи невраховані моменти.
 • Юридичний супровід Клієнта в офісі забудовника чи в нотаріуса при підписанні договору.
 

ЯКЩО ВИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ СКОРИСТАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ – МИ ПРОПОНУЄМО ТАКІ УМОВИ:


Оф-лайн співпраця.

Для початку співпраці оф-лайн Вам необхідно прийти до нас в офіс (при попередньому записі на зустріч), взявши з собою пакет документів, які надав забудовник та 50% авансу, в залежності від обраної пропозиції.

Он-лайн співпраця.

Для початку співпраці он-лайн (через електронну пошту), відправте нам договір, який надав забудовник та перерахуйте 50% авансу, в залежності від обраної  пропозиції. Після цього, наші юристи здійснять комплексний аналіз питання та підберуть всю необхідну інформацію.
   
  
 

Купівля квартири на вторинному ринку:

 
Купівля квартири на вторинному ринку несе в собі ряд проблем, які можуть бути виявлені покупцем не одразу і в майбутньому стануть його додатковим головним болем чи витратами. Серед основних проблем:
 • наявність зареєстрованих осіб в квартирі і відсутність домовленостей в договорі, коли такі особи мають бути зняті з реєстрації. У разі, якщо вони згодом відмовляються виписатись добровільно, новий власник може їх виписати лише через суд, а це в свою чергу додатковий час і витрати;
 • наявність незаконних перепланувань чи переобладнань;
 • ризики визнання договору в майбутньому недійсним, зокрема у випадках здійснення продажу квартири по довіреності, приховування продавцем факту перебування у шлюбі, або якщо квартира нещодавно була успадкована продавцем;
 • будинок перебуває в аварійному стані, а сусіди постійно скандалять і через це кількість викликів міліції за адресою будинку є значною.
 
Для цього юристи при супроводі операції з купівлі-продажу квартири враховують всі можливі ризики, за допомогою адвокатських запитів і звернень у відповідні органи і установи перевіряють всі наявні проблеми і надають свій висновок, чи безпечною є купівля певної квартири. Відтак нами вдалось уникнути підписання ряду проблемних договорів, зокрема:
 • в квартирі були знесені несучі стіни і зроблено повністю незаконне перепланування;
 • договір планувалось підписувати за довіреністю, виданою власником на свого сина, а як виявилось згодом, власник на момент видачі довіреності перебував за кордоном і довіреність була підробленою;
 • квартира продавалась разом з мансардою, а в ході перевірок виявилось, що остання була приватизована незаконно, і власник просто хотів позбутись проблемної квартири, ще й заробивши на цьому гроші.
 
Окрім детального аналізу, підготовки власного договору, залучаємо надійного нотаріуса, за професійність і незалежність якого може бути впевнений наш Клієнт.
 

ПРИ ЮРИДИЧНОМУ СУПРОВОДІ КУПІВЛІ КВАРТИРИ НА ВТОРИННОМУ РИНКУ МИ ПРОПОНУЄМО ДВА МОЖЛИВІ ПАКЕТИ ПОСЛУГ:

 

1) Пакет «Все включено» - 500$


Включає:
 • Підготовка власного проекту договору (попереднього та основного) купівлі-продажу квартири, що дозволяє максимально захистити інтереси нашого Клієнта (з врахуванням усіх гарантій, відповідальності, детального визначення прав та обов’язків сторін, сум передоплати). В договорі прописуємо всі можливі гарантії продавця для покупця як нашого Клієнта – від гарантії виписати всіх зареєстрованих осіб до гарантій відсутності в квартирі незаконних перепланувань тощо.
 • Юридичний супровід при підписанні договору, пропозиція власного перевіреного та надійного нотаріуса.
 • Аналіз документів на об’єкт продажу (документи, що посвідчують право власності, перевірка по реєстрі речових прав на нерухоме майно; вивчення технічного паспорту, будинкової книги, звіряння даних технічного паспорту з реальним станом речей)
 • Вивчення історії квартири (перевірка в БТІ інвентаризаційної справи, зроблених перепланувань чи переобладнання квартири; інформації про зміну власника, відсутності заборгованостей по оплаті комунальних послуг).
 • Аналіз стану будинку, в якому знаходить квартира (інформація про стан аварійності (інформація з ЛМР, ЖЕК); отримання відомостей про те, чи є будинок пам’яткою архітектури, чи існують певні обмеження, пов’язані з цим).
 • Отримання іншої інформації (судимість власників, відомості про конфліктність сусідів, кількість викликів міліції за певний період за адресою будинку), наявні проблеми в житловому будинку чи їх відсутність).
 

2) Пакет «Стандарт» - 300$


Включає:
 • Підготовка власного проекту договору (попереднього та основного) купівлі-продажу квартири, що дозволяє максимально захистити інтереси нашого Клієнта (з врахуванням усіх гарантій, відповідальності, детального визначення прав та обов’язків сторін, сум передоплати). В договорі прописуємо всі можливі гарантії продавця для покупця як нашого Клієнта – від гарантії виписати всіх зареєстрованих осіб до гарантій відсутності в квартирі незаконних перепланувань тощо.
 • Юридичний супровід при підписанні договору, пропозиція власного перевіреного та надійного нотаріуса.
Аналіз документів на об’єкт продажу (документи, що посвідчують право власності, перевірка по реєстрі; вивчення технічного паспорту, будинкової книги, звіряння даних технічного паспорту з реальним станом речей).
 

ЯКЩО ВИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ СКОРИСТАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ – МИ ПРОПОНУЄМО ТАКІ УМОВИ:

 

Оф-лайн співпраця.


Для початку співпраці оф-лайн Вам необхідно прийти до нас в офіс (при попередньому записі на зустріч), взявши з собою пакет документів, які надав забудовник та 50% авансу, в залежності від обраної пропозиції.

Он-лайн співпраця.


Для початку співпраці он-лайн (через електронну пошту), відправте нам договір, який надав забудовник та перерахуйте 50% авансу, в залежності від обраної  пропозиції. Після цього, наші юристи здійснять комплексний аналіз питання та підберуть всю необхідну інформацію.


З поваго’ю менеджер Олена, Юридична компанія «Лігалейд»
м.Львів, вул.Стефаника 10/4,