Всі новобудови України
 
пошук по назві
Апарт - готель Premier Resort (біля ТК Буковель)

 
продаж апартаментів з повним ремонтом, висока окупність інвестицій
 
Лев Девелопмент
 
premier-resort.com
ЖК Еко Дім, Львів, Тракт Глинянський

 
Початок продажу 6-7 черги.
 
11500 грн/м2
 
Еко Дім
 
Lev City Hotel, Львів

 
Знижки до 10% - до 31.05.2020.
дохідна нерухомість - прибуток від 9800 дол./рік
 
Лев Девелопмент
 
levcityhotel.com
ЖК Нове Життя, Львів

 
Знижки на квартири 1000 грн/м.кв.
 
14900 грн/м2
 
МС Імперіал Буд
 
ЖК Вікінг Парк, Львів

 
Нова черга у продажу. Фіксація курсу $ 25,5 грн
Перший внесок 10%. Розтермінування 15 місяців.
 
19000 грн/м2
 
vikingpark.com.ua
ЖК Яровиця, Луцьк, Франка

 
14950 грн/м2
 
Єврохолдінг
 
http://яровиця.com.ua
ЖК Карамель, Львів

 
новобудови
 
16000 грн/м2
 
МС Імперіал Буд
 
ЖК Кайзер Парк, Львів

 
18300 грн/м2
 
Кайзер
 
kaiser.lviv.ua
ЖК Столичний, Харків

 
Акція: знижки 2-7% до 30.06.2020.
 
15000 грн/м2
 
ХарківБудСіті
 
hbc1.com.ua
ЖК Рівер Парк, Дніпро

 
15800 грн/м2
 
river-park.dp.ua
ЖК Ранкове Family, Хмельницький, Трудова

 
Безвідстоткова розстрочка без зміни ціни.
 
9100 грн/м2
 
UBC, UKRAINE BUILDING CAPITAL
 
rankove.com.ua
ЖК Британський дім, Харків

 
19950 грн/м2
 
british-house.kh.ua

Новобудови - це побудовані (готові до заселення) або знаходяться в процесі будівництва односекційні або багатосекційні будівлі, призначені для подальшого проживання в них жителями.


Квартири в новобудовах


Купівля нерухомості в новобудовах користується великим попитом в Україні. Популярність обумовлена безліччю показників в порівнянні з вторинним ринком:
- відсутність посередників при угоді (на відміну від ріелторів, агентств)
- кваліфікований підготовлений персонал відділів продажів, дає відповіді на всі необхідні важливі питання
- конкурентні в порівнянні зі «вторинкою» розцінки
- конструкційна особливість новозведених сучасних споруд
- готове житло для ремонту (відсутність необхідності капітального перепланування, підключені внутрішні комунікації, встановлені лічильники)
- внутрішній (під'їзди) і навколишній (двори) благоустрій


читати повністю

Інвестують в покупку квартир від забудовника як жителі України, так і громадяни інших держав. Лідери серед міст по забудові житловими комплексами - Київ, Одеса, Львів (домінування супроводжується потенціалами туристично-економічного чинника, локацією).


Переважно купують апартаменти як житло з подальшим проживанням ( «сімейне гніздо»). За останні роки стабільно збільшується кількість угод купівлі-продажу житла з метою подальшого перепродажу за вищою вартістю (після здачі і наявності всіх документів) або здачі її в оренду. В такому випадку рентабельно купити нерухомість на ранній стадії котловану, коли ціна найнижча за метр. Затребувані і комерційні приміщення на перших поверхах, що мають цілий ряд переваг перед старим фондом.


Ціни на квартири в новобудовах


Вартість залежить від декількох складових: розміщення (близькість до паркових зон, розвинена інфраструктура мкр.), конструкція, планування (площі приміщення, кількості сусідів на поверсі), поверховості будівлі та інш. Виходячи з цих складових і «начинки» новобудови умовно діляться на категорії: соціальні, економ-клас, бізнес-клас, бізнес +, преміум (елітні: клубні будинки, делюкс-клас, лакшері).


Найдорожчі - Київські (в основному зосереджені в Печерському р-ні). Крім столиці високі ціни тримаються в Одесі, Дніпрі, Львові. Найнижча вартість в Хмельницькому, Івано-Франківську. Найбільш затребувані однокімнатні, 2-кімнатні помешкання середньої загальною площею 40 - 60 метрів квадратних. Через зростання популярності попиту на малометражки компанії-забудовники частіше будують будинки з квартирами-студіями (смарт-квартири) загальною площею близько 30 квадратів.


Продаж квартир в новобудовах


Найбільш поширені способи купити квартиру в новобудові є: попередній договір (відносна простота схеми залучення коштів), фонд фінансування будівництва (чітке законодавче врегулювання, мінімальна ймовірність подвійних перепродажів, відсутність оподаткування при укладенні договору участі у ФФБ, контроль над учасниками і цільовим використанням коштів з боку управителя ФФБ та Нацкомфінпослуг, наявність зареєстрованої декларації на початок виконання будівельних робіт), через житлово-будівельні кооперативи - пайові внески ЖБК, договір майнових прав (проста схема залучення грошових коштів, відсутність податкового навантаження).


Перевага квартир від забудовників


Купивши квартиру в новобудові Покупець має множинну вигідну перевагу такого житла в порівнянні із вторинним ("старим") фондом: можливість перепланування квартири на свій розсуд, отримання безвідсоткової розстрочки від девелоперів на час будівництва (включаючи за бажанням подальший банківський кредит), квартири підготовлені під ремонт, нові комунікації і ліфти, благоустрій прибудинкової території та повний внутрішній ремонт, паркінги та гостьові стоянки, зовнішнє утеплення стін для економії тепла в квартирах, додаткові "опції" в залежності від класовості будинку, привабливі сезонні акції, знижки


На ряду з вищевикладеним існують ризики інвестування грошових коштів.
Кілька важливих порад покупцям - обов'язково звернути увагу на:
- наявність пакета дозвільної документації
- досвід, портфоліо об'єктів і репутацію компанії
- перелік ліцензій управителя
- об'єктивні відгуки клієнтів
- умови договору (при необхідності скористатися послугами нотаріуса)


Конструкція каркасів


Зведення здійснюються способами: монолітно-каркасний (поширений на всій території держави), несучі цегляні стіни (більш характерно для західного регіону країни) і панельні (велика щільність забудови в столиці та інших регіонах, за винятком західних областей).


Історія і перспективи


Сегмент «первинки» ґрунтувався в середині 90-хх років, впевнено всебічно розвиваючись на протязі 20 років, досягнувши піку 2014-2015гг. Цей період характеризувався «сплеском» потреби ринку новобудов, пов'язаний різким валютним коливанням, банківською кризою. На даний час ситуація впевнена, фахівці - аналітики прогнозують подальший розвиток галузі за умови позитивної стабільною політико-економічної обстановки. На сайті «Енциклопедія новобудов» представлені всі новобудови України з описами, цінами, відгуками, іншою інформацією, корисною для придбання нерухомості. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників