пошук

Новобудови Києва Шевченківський район

 
Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
Енциклопедія Новобудов 151
33 2130097000UAH

Продаж квартир в Шевченківському районі в новобудовах

ЖК Tet-A-Tet, Київ

 
62 010 грн/м2
 
ЖК Будинок на Вавілових, Київ

 
32 500 грн/м2
 
Ковальська
 
ЖК Ідеаліст, Київ

 
60 500 грн/м2
 
1 007 грн/м2
 
Комфорт Лайф
 
ЖК Alpina, Київ

 
ST SOPHIA HOMES
 
ЖК KYIVPROEKT City Space, Київ

 
97 000 грн/м2
 
SAGA Development, Перфект Груп
 
ЖК UNO City House, Київ

 
37 300 грн/м2
 
ІБК Обрій
 
ЖК Franklin Concept House, Київ

 
53 500 грн/м2
 
SAGA Development, Перфект Груп
 
ЖК UNIT.Home, Київ

 
48 700 грн/м2
 
UDP, КАН Девелопмент
 
ЖК Креатор Сіті, Київ

 
41 200 грн/м2
 
Креатор Буд
 
ЖК ЛукьянСкай, Київ

 
38 000 грн/м2
 
РЕСА Девелопмент
 

Новобудови Шевченківського району


Шевченківський р-н Києва - один з лідерів за кількістю будівництва новобудов і цілих житлових комплексів. Це обумовлено популярністю при покупці квартири: висока інфраструктура і географічне розташування в центральній частині міста. Забудовники пропонують купити квартири на будь-який гаманець: від новобудов економ-класу до вишуканих апартаментів сегменту преміум, планування яких задовільнять навіть дуже вибагливих покупців.


читати повністю

В продажі вибір квартир досить великий: від однокімнатних (пл. близько 45 м. кв.) до багаторівневих пентхаусів (площею понад 200 м. кв.). Окрім житлових комплексів, що будуються, в Шевченківському р-ні велика к-ть пропозицій нерухомості в новобудовах, зданих в експлуатацію, де немає необхідності чекати закінчення будівництва та ризики інвестування малі. Але ціни на квартири в таких новобудовах великі в відміну від ЖК, які в процесі будівництва (особливо порівнюючи з ціною «на котловані»).

Купити нерухомість від забудовника також вигідно з метою подальшої здачі в оренду, тому район користується попитом. Варто відзначити попит на комерційні приміщення перших поверхів, т.к через район проходить багато магістральних артерій Києва з великим транспортним трафіком. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови і ЖК в Шевченківському р-ні з усією необхідною інформацією: цінами, описом, фото і планами квартир, контактними даними відділів продажів. ©

 
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників