пошук
ЖК Борисо Глібський 2, Вишгород

 
24 000 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК Борисо Глібський, Вишгород

 
22 650 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК Французький Бульвар, Вишгород

 
14 150 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК PetrovSky, Нові Петрівці

 
початок продажу
 
20 500 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК GL Club, Ірпінь

 
22 950 грн/м2
 
Green Life
 
ЖК Author, Ірпінь

 
22 950 грн/м2
 
Trust Development
 
ЖК GoodHome, Ірпінь

 
21 600 грн/м2
 
AiD Group
 
ЖК River Port, Ірпінь

 
Відважних
 
ЖК Центральний, Васильків

 
19 000 грн/м2
 
ТОВ ЕНЕРГО БУД
 

Новобудови під Києвом


Попит на новобудови в передмісті Києва за останні роки набрав досить високу популярність, обумовлену підвищенням цін на первинну нерухомість в Києві, пов'язану зростанням курсу валют. Купити квартиру під Києвом можна в 1,5 - 2 рази дешевше, ніж в столиці, тим самим приміські регіони склали серйозну конкуренцію ринку мегаполісу.


читати повністю

На додаток житло в передмісті Києва не менш комфортне та якісне, забудовники зводять як окремі малоповерхові будинки, так і цілі житлові масивні житлові комплекси, що будуються і здаються в експлуатацію декількома чергами. Девелопери облаштовують повне благоустрій територій, підводять нові комунікації, прокладають дороги, розвивають соціальну інфраструктуру і транспортне сполучення. Новий тренд - малометражні смарт-квартири в новобудовах під Києвом, мають загальну площу близько 30 м.кв.


Новобудови Київської області


Київська область займає одну з провідних позицій в Україні з економічного, інвестиційного, промисловим потенціалом, в слідстві затребуваність на нерухоме майно, в т.ч. на новобудови, велика. Вартість квартир залежить від міста, готовності будівлі. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Київської області і передмістя з описом, телефонами відділів продажів, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити квартиру в новобудові. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників