пошук
ЖК Oxford, Чайки

 
29 500 грн/м2
 
Royal House
 
ЖК Smart Town, Бориспіль

 
26 599 грн/м2
 
BudLis-M
 
ЖК WILLBE Green Residence, Козин

 
55 580 грн/м2
 
Budcapital, Forum Capital
 
ЖК Park Royal, Буча

 
38 250 грн/м2
 
Royal House
 
ЖК Aura Park, Крюківщина

 
33 745 грн/м2
 
Aura Building
 
ЖК Millennium Park, Буча

 
26 599 грн/м2
 
R building
 
ЖК Атмосфера LIFE, Вишневе

 
33 450 грн/м2
 
Інвестиційна група Молодість
 

Новобудови під Києвом


Попит на новобудови в передмісті Києва за останні роки набрав досить високу популярність, обумовлену підвищенням цін на первинну нерухомість в Києві, пов'язану зростанням курсу валют. Купити квартиру під Києвом можна в 1,5 - 2 рази дешевше, ніж в столиці, тим самим приміські регіони склали серйозну конкуренцію ринку мегаполісу.


читати повністю

На додаток житло в передмісті Києва не менш комфортне та якісне, забудовники зводять як окремі малоповерхові будинки, так і цілі житлові масивні житлові комплекси, що будуються і здаються в експлуатацію декількома чергами. Девелопери облаштовують повне благоустрій територій, підводять нові комунікації, прокладають дороги, розвивають соціальну інфраструктуру і транспортне сполучення. Новий тренд - малометражні смарт-квартири в новобудовах під Києвом, мають загальну площу близько 30 м.кв.


Новобудови Київської області


Київська область займає одну з провідних позицій в Україні з економічного, інвестиційного, промисловим потенціалом, в слідстві затребуваність на нерухоме майно, в т.ч. на новобудови, велика. Вартість квартир залежить від міста, готовності будівлі. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Київської області і передмістя з описом, телефонами відділів продажів, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити квартиру в новобудові. ©

 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: