пошук
ЖК Brickwood 2, Гостомель

 
24 500 грн/м2
 
Skorobud Development
 
ЖК VICTORY, Ворзель

 
21 650 грн/м2
 
ЖК Lantana, Велика Олександрівка

 
25 000 грн/м2
 
Avior development
 
ЖК Віллар, Ходосівка

 
29 000 грн/м2
 
AVM Development Group, Citylite Form
 
ЖК Амстердам Клубний, Білогородка

 
20 000 грн/м2
 
Амстердам
 
ЖК Амстердам, Білогородка

 
20 000 грн/м2
 
Амстердам
 
ЖК Sofievsky, Гнатівка

 
24 375 грн/м2
 
ЖК FreeDom, Гостомель

 
26 000 грн/м2
 
KovalBud
 

Новобудови під Києвом


Попит на новобудови в передмісті Києва за останні роки набрав досить високу популярність, обумовлену підвищенням цін на первинну нерухомість в Києві, пов'язану зростанням курсу валют. Купити квартиру під Києвом можна в 1,5 - 2 рази дешевше, ніж в столиці, тим самим приміські регіони склали серйозну конкуренцію ринку мегаполісу.


читати повністю

На додаток житло в передмісті Києва не менш комфортне та якісне, забудовники зводять як окремі малоповерхові будинки, так і цілі житлові масивні житлові комплекси, що будуються і здаються в експлуатацію декількома чергами. Девелопери облаштовують повне благоустрій територій, підводять нові комунікації, прокладають дороги, розвивають соціальну інфраструктуру і транспортне сполучення. Новий тренд - малометражні смарт-квартири в новобудовах під Києвом, мають загальну площу близько 30 м.кв.


Новобудови Київської області


Київська область займає одну з провідних позицій в Україні з економічного, інвестиційного, промисловим потенціалом, в слідстві затребуваність на нерухоме майно, в т.ч. на новобудови, велика. Вартість квартир залежить від міста, готовності будівлі. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Київської області і передмістя з описом, телефонами відділів продажів, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити квартиру в новобудові. ©

 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: