пошук
ЖК Борисо Глібський 2, Вишгород

 
22 150 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК Борисо Глібський, Вишгород

 
22 650 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК Французький Бульвар, Вишгород

 
14 150 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК PetrovSky, Нові Петрівці

 
початок продажу
 
20 500 грн/м2
 
Проф Груп
 
ЖК Сади Вишневі, Вишневе

 
23 500 грн/м2
 
Будінвестконтакт
 
ЖК O`Club, Крюківщина

 
21 400 грн/м2
 
ODG Development
 
ЖК Петровські Липки, Святопетровське

 
17 300 грн/м2
 
Pro-Group Development
 
ЖК Оптимісто, Гатне

 
19 000 грн/м2
 
Smile Development
 
ЖК Luxberry lakes & forest, Козин

 
31 000 грн/м2
 
Budcapital
 

Новобудови під Києвом


Попит на новобудови в передмісті Києва за останні роки набрав досить високу популярність, обумовлену підвищенням цін на первинну нерухомість в Києві, пов'язану зростанням курсу валют. Купити квартиру під Києвом можна в 1,5 - 2 рази дешевше, ніж в столиці, тим самим приміські регіони склали серйозну конкуренцію ринку мегаполісу.


читати повністю

На додаток житло в передмісті Києва не менш комфортне та якісне, забудовники зводять як окремі малоповерхові будинки, так і цілі житлові масивні житлові комплекси, що будуються і здаються в експлуатацію декількома чергами. Девелопери облаштовують повне благоустрій територій, підводять нові комунікації, прокладають дороги, розвивають соціальну інфраструктуру і транспортне сполучення. Новий тренд - малометражні смарт-квартири в новобудовах під Києвом, мають загальну площу близько 30 м.кв.


Новобудови Київської області


Київська область займає одну з провідних позицій в Україні з економічного, інвестиційного, промисловим потенціалом, в слідстві затребуваність на нерухоме майно, в т.ч. на новобудови, велика. Вартість квартир залежить від міста, готовності будівлі. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Київської області і передмістя з описом, телефонами відділів продажів, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити квартиру в новобудові. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників