Всі новобудови України
 
пошук по назві

Новобудови Дніпро

 

Продаж квартир в новобудовах Дніпра

ЖК Комфорт Сіті, Дніпро, Подолинського

 
новобудови
 
будується
 
comfortcity2016.dp.ua
ЖК SokolovSky, Дніпро

 
новобудови
 
Ціна від : 13500 грн/м2
 
будується
 
sokolov-sky.dp.ua
ЖК Щасливий, Дніпро

 
новобудови
 
Ціна від : 12000 грн/м2
 
будується
 
schasliviy.dp.ua
ЖК Воронцовський, Дніпро, Луговська

 
новобудови
 
Ціна від : 13500 грн/м2
 
будується
 
Трест Реконструкції та Розвитку
 
vorontsovskiy.dp.ua
Новобудова, Дніпро, Акінфієва

 
Ціна від : 1300 дол., оплата в грн/м2
 
будується
 
http://dp-estate.com.ua
ЖК Comfort City Рибінський, Дніпро

 
новобудови
 
Ціна від : 15900 грн/м2
 
будується
 
comfortcity2017.dp.ua
ЖК PANORAMA (Панорама), Дніпро

 
Акція на квартири
 
Ціна від : 21100 грн/м2
 
завершено
 
Строитель - П
 
ЖК Дом на Тітова, Дніпро

 
новобудова
 
Ціна від : 16000 грн/м2
 
завершено
 
Строитель - П
 
www.titova17.dp.ua
ЖК Дніпровська Брама, Ювілейне

 
новобудови
 
Ціна від : 10900 грн/м2
 
будується
 
d-brama.dp.ua
ЖК Рівер Парк, Дніпро

 
новобудови
 
Ціна від : 15500 грн/м2
 
будується
 
https://river-park.dp.ua
ЖК Грані, Дніпро

 
новобудови
 
Ціна від : 17500 грн/м2
 
підготовка до будівництва
 
Строитель - П
 
ЖК СкайСіті, Дніпро

 
новобудови
 
підготовка до будівництва
 
http://skycity.dp.ua

Новобудови Дніпра


Новобудови Дніпра - це новозбудовані або що знаходяться в процесі спорудження житлові сучасні для проживання будинки.


Новобудови в Дніпрі користуються значним попитом серед покупців нерухомого майна. Популярність первинного ринку обумовлена низкою переваг квартир в новобудовах перед «старим фондом»: відсутність посередників (ріелторів) при здійсненні угоди купівлі-продажу, нові комунікації будівель, ліфти, холи, просторі апартаменти з комфортними планувальними рішеннями (готові під чистий ремонт), можливість перепланування приміщень на етапі зведення каркаса, упорядковані двори з ландшафтними дизайнами, підземні автомобільні паркінги, комфортні під'їзди.


читати повністю

Особливо привабливі новобудови, розміщені поблизу річкового узбережжя, центральній частині міста, паркових зелених зон. Додаткова перевага - наявність неподалік необхідної інфраструктури (дитячий сад, школа, супермаркет, транспортне сполучення). Щільність забудови завдяки вищевикладеним факторам велика на Правому березі на відміну від лівобережжя (розбудовується широкими темпами Набережна Перемоги, урбанізується центральна частина).


Девелопери вибудовують як окремі невеликі 1-2-під'їзні жил-будівлі, так і цілі великі житлові комплекси, що зводяться і здаються в експлуатацію почергово. В обласному центрі активно ведеться облаштування висотних житлових комплексів, жителі пентхаусів останніх поверхів яких отримують чудові панорамні мальовничі краєвиди з вікон.


Купити квартиру в новобудові


Найбільш поширені способи покупки: попередній договір, фонд фінансування будівництва, через житлово-будівельний кооператив (вступ в ЖБК), договір майнових прав.


Найбільш вигідно купити квартиру від девелоп-компаній на початковому етапі (котлован, заливка фундаменту) - тоді ціни на «дах над головою» мінімальні. Але ризики інвестування при цьому великі (юристи та експерти радять звертати увагу на авторитетність компанії-забудовника, портфоліо об'єктів, наявність дозвільної документації, ліцензій).


Ціни на квартири


Вартість квартир у новобудовах Дніпра залежить від декількох складових: розміщення, інфраструктури району, загальною площею, класу житла, стадії вибудови.


Найвищі ціни на квартири в зданих новобудовах з документами. У місті достатній вибір «сімейного гнізда» в новобудовах класу економ, бізнес, преміум (в т.ч. будинку клубного типу, лофти, апарти з чудовими видовими панорамами). Будкомпанії надають знижки при стовідсотковій оплаті за нерухомість, можливість придбання в розстрочку або подальший кредит. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Дніпра з описом, телефонами, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити «свій кут» від компаній-будівельників. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників