Всі новобудови України
 
пошук по назві

Новобудови Харкова

 

Продаж квартир в Харкові в новобудовах

ЖК Столичний, Харків

 
новобудови
 
Ціна від : 9500 грн/м2
 
будується
 
Харків Буд Сіті
 
ЖК Брітанський дім, Харків

 
новобудова
 
Ціна від : 17690 грн/м2
 
будується
 
british-house.kh.ua
ЖК Лазурний, Харків

 
Акція на квартири. новобудови
 
Ціна від : 10000 грн/м2
 
будується
 
gradstroy.com.ua
ЖК Металіст, Харків

 
новобудови
 
Ціна від : 17420 (1 и 16 этаж) грн/м2
 
завершено
 
www.metallist-city.com
ЖК Спортивний, Харків

 
новобудова
 
Ціна від : 14500 грн/м2
 
підготовка до будівництва
 
Marshal development
 
ЖК Радужний, Харків

 
новобудови
 
Ціна від : 9200 грн/м2
 
будується
 
Жилстрой 1
 
ЖК Золочівський, Харків

 
новобудова
 
Ціна від : 465 дол., оплата в грн/м2
 
будується
 
Самсон Град
 
ЖК Конторський, Харків

 
Ціна від : 565 дол., оплата в грн/м2
 
будується
 
Самсон Град
 
ЖК Дом на Зерновой, Харків

 
новобудова
 
Ціна від : 11900 грн/м2
 
будується
 
Жилстрой 2
 
ЖК Крістал, Харків

 
новобудови
 
Ціна від : 18300 грн/м2
 
будується
 
Жилстрой 2
 
ЖК Сокольнікі, Харків

 
новобудови
 
Ціна від : 13500 грн/м2
 
будується
 
Жилстрой 1
 
ЖК Слободжанский Квартал, Харків

 
новобудова
 
Ціна від : 12900 грн/м2
 
будується
 
Респект Будінвест, ФК
 

Новобудови Харків


Новобудови Харкова - це новозбудовані або що будуються житлові будинки, призначені для подальшого комфортного проживання в них майбутніми мешканцями.


Новобудови користуються високою популярністю серед покупців нерухомості мегаполісу. Попит на житло в новобудовах зумовлений низкою переваг перед «вторинкою»: відсутність посередників (ріелторів) при здійсненні купівлі-продажу, нові якісні комунікації, упорядкована дворова і навколишня територія, можливість перепланування власності під час зведення каркаса, нові красиві і просторі під'їзди з ремонтами, соціальна складова (дитячі садки, школи, супермаркети).


читати повністю

Щільна забудова представлена в центральній частині, Шевченківському районі. Паралельно облаштовується Московський, Немишлянський р-ни уздовж артеріальних шосе і магістралей. Девелопери зводять як окремо розташовані будинки, так і великі масштабні житлові комплекси, що будуються і здаються в експлуатацію декількома чергами, які мають власну інфраструктуру.


Купити квартиру в новобудові


Продаж квартир в новобудовах здійснюється декількома способами: попередній договір із забудовником, фонд фінансування будівництва (ФФБ) і через житлово-будівельний кооператив (ЖБК), договір майнових прав. При придбанні житла юристи настійно рекомендують ознайомлюватися з дозвільної пакетної документацією, ліцензіями, портфоліо об'єктів, репутацією компанії, переглядати відгуки на відповідних тематичних форумах.


Ціни на квартири в новобудовах


На відміну від багатьох інших міст в Харкові представлено широкий вибір малометражних квартир-студій в новобудовах з загальними площами близько 20-30 м.кв. (звані «гостинками»), вартість яких становить до 10 000 доларів в гривневому еквіваленті. (даний клас малогабаритного недорогого «сімейного гнізда» затребуваний у зв'язку з високим курсом валют, високими тарифами за комунальні послуги). Також безумовно рентабельно інвестувати в покупку квартири-гостинки з метою подальшої здачі в оренду, що в майбутньому буде приносити додатковий пасивний дохід.


Ціни на квартири в новобудовах залежать від декількох складових: розміщення будинку; близькість к транспортному сполученню, станції метро, соціальних об'єктів, стадії спорудження, площі апартаментів. Вигідніше купити квартиру в новобудові на початковому етапі (земельні роботи, фундамент) - тоді ціни на первинну нерухомість мінімальні, але при цьому існують ризики вкладення заробленого капіталу. Найвищі розцінки житла в новобудовах після здачі і наявності документів. Компанії-забудовники надають знижки при стовідсотковій оплаті і можливість покупки власності в кредит. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Харкова з описом, телефонами, іншою інформацією, корисною для тих, хто хоче купити квартиру від будкомпаній. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників