Всі новобудови України
 
пошук по назві
ЖК Смарт Плаза Polytech, Київ

 
новобудови
 
завершено
 
UDP
 
www.smartplaza.com.ua
ЖК CAMPUS (Кампус), Київ, Польова

 
ЗНИЖКИ до 12% на 2 чергу. Новобудови.
 
будується
 
Standard Development (Стандарт Девелопмент)
 
www.campus-dom.com.ua
ЖК Олександрівський, Київ

 
готові квартири з панорамними видами на місто
 
завершено
 
www.aleksandrovsky.com.ua
Варшавський Мікрорайон, Київ, Правди

 
новобудови, р-н Виноградар
 
Ціна від : 15125 грн/м2
 
будується
 
STOLITSA GROUP (Столиця Груп)
 
varshavsky.com.ua
ЖК Seven (Севен), Київ

 
новобудови
 
Ціна від : 21640 грн/м2
 
будується
 
STOLITSA GROUP (Столиця Груп)
 
sg-7.com
ЖК Галактика, Київ

 
новобудови
 
Ціна від : 18932 грн/м2
 
будується
 
STOLITSA GROUP (Столиця Груп)
 
www.galactika.com.ua
Мікрорайон Ліпінка, Київ, Замковецька (4 черга)

 
Подільський р-н, новобудови
 
Ціна від : 22030 грн/м2
 
будується
 
STOLITSA GROUP (Столиця Груп)
 
www.lipinka.com.ua
ЖК Щасливий, Петропавлівська Борщагівка

 
АКЦІЯ на квартири. Новобудови
 
Ціна від : 16100 грн/м2
 
завершено
 
НоваБудова
 
ЖК Львівський маєток, Софіївська Борщагівка

 
ЗНИЖКИ на квартири, новобудови
 
Ціна від : 9200 грн/м2
 
будується
 
lvivskiy-maetok.com.ua
ЖК Busov Hill (Бусов Хіл), Київ, Буслівська 12

 
Сучасна новобудова з панорамними видами на Київ
 
Ціна від : 2250 дол., оплата в грн/м2
 
завершено
 
ЖитлобудІнвест
 
busovhill.com.ua
ЖК Щасливий, Софіївська Борщагівка

 
АКЦІЯ на квартири. новобудови
 
завершено
 
НоваБудова
 
ЖК PARK AVENUE VIP, Київ, пр. Голосіївський

 
новобудови
 
завершено
 
Seven Hills (Севен Хілз)
 
www.parkavenuevip.com.ua
ЖК Шулявський, Київ

 
новобудова
 
Ціна від : 17474 грн/м2
 
будується
 
shulyavsky.pro
ЖК Львівська Площа, Київ

 
новобудова
 
Ціна від : 25000 грн/м2
 
підготовка до будівництва
 
Ріел
 
https://lvivska-ploscha.com.ua
ЖК 44, Київ, Кирилівська

 
новобудови
 
Ціна від : 22000 грн/м2
 
будується
 
KDD Engineering
 
https://www.044.house
ЖК LaLaLand, Київ

 
новобудови
 
Ціна від : 15000 грн/м2
 
будується
 
Фундамент
 
http://lalaland.kiev.ua

Новобудови Києва


Новобудови Києва - це об'єкти, що будуються або нові, сучасні, підготовлені для заселення, масштабні житлові масиви і окремі будинки. Київ - безсумнівний флагман серед великих обласних центрів України за обсягами будівництва і кількості пропозицій первинної нерухомості. Купівля квартири в новобудовах столиці від компаній-забудовників в порівнянні зі вторинним ринком є більш вигідною - ключовою позитивною особливістю є відсутність посередників (ріелторів, агентств) при здійсненні купівлі-продажу.


читати повністю

Безсумнівно, зіставляючи плюси новобудов з численними «хрущовками» і «панельками», додатковими перевагами є: величезний вибір квадратури житлоплощі на будь-який гаманець по всіх мікрорайонах мегаполісу; урбаністичний стиль фасадів; застосування якісних енергоефективних технологій, довговічних будматеріалів; повний благоустрій під'їздів, дворової і навколишньої території; підземні, гостьові автомобільні паркінги; дитячі, спортивні майданчики; підтримуюча порядок обслуговуюча приватна організація.


Безліч новобудов бізнес-класу зосереджено в Печерському, Голосіївському та Шевченківському р-нах. Затребувані приміщення від девелоперів: однокімнатні, 2-кімнатні невеликі «дахи над головою» і студії (смарт-квартири), новобудови під Києвом через невисоку вартість і низьких комунальних тарифів. У місті більшість житлових комплексів зводиться за монолітно-каркасною технологією, що дає надійність конструкції при можливості спорудження висотних будівель, забезпечуючи стольному граду домінантне лідерство формування хмарочосів. Менш популярна методика із застосуванням несучих цегляних стін (в основному це будинки 5 - 16 поверхів), досить вибудовується панельних каркасів (головним чином житлові будинки економ-класу).


Ціни на новобудови


Вартість квартир в новобудовах залежить від багатьох складових факторів: інфраструктури мкр., близькості до станції метро і зручному транспортному сполученню, класовості житла, стадії зведення і площі «сімейного гнізда». Компанії-забудовники пропонують широкий асортимент планувальних рішень з широким «прайсовим» діапазоном - від житла економ класу до елітних апартаментів і пентхаусів з чудовими видовими терасами. Найбільш дорогі апарти в продажу від девелопкомпаній переважно в центральній частині, де зосереджена велика кількість новобудов преміум сегменту (клубні будинки, лофти, делюкс з респектабельними апартаментами в затишних зелених паркових зонах).


Найдешевші новобудови на Лівому березі: Дарницький, Деснянський р-н, ближнє передмістя (де велика сукупність «первинки» доступного курсу). Найбільш вигідне вкладення грошових коштів в нерухоме майно на ранній стадії закладання основи (котлован, фундамент), коли ціни найнижчі, але найбільший ризик інвестування грошових коштів. Найбільш дорога власність в новобудовах, зданих в експлуатацію (з наявністю пакету готових документів) - тоді ризикованість вкладу мінімальна.


Купити квартиру в новобудові


Поширеними способами продажу столичної новозбудованої нерухомості є попередній договір із забудовником, фонд фінансування будівництва (ФФБ) і через житлово-будівельний кооператив (ЖБК). Багато компаній пропонують для клієнтів розстрочку на час вибудовування житлового комплексу і готові пролонгувати після здачі в експлуатацію (в т.ч. взяття банківського кредиту). При стовідсотковій оплаті девелопери часто дають знижки покупцям.


Купуючи довгоочікувану нерухомість, істотно мінімізуючи загрозу втрати капіталовкладень, юристи аргументовано радять ретельно ознайомлюватися на наявність дозвільної документації (і на земельну ділянку), ліцензій; портфоліо завершених об'єктів, рекомендацій клієнтів.


На сайті Енциклопедія новобудов представлені регулярно оновлюючі всі новобудови Києва у вигляді зручного структурного посторінкового каталогу, що вміщує належні користувачам нашого інтернет-ресурсу відомості: опис, вартість, контактні телефони, адресу, місце розташування з координатами, тех-параметри, візуалізації, фотографії, рейтинги, інша важлива інформація, корисна тим, хто хоче купити житло від компаній-забудовників. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників