Всі новобудови України
 
пошук по назві
ЖК Смарт Плаза Polytech, Київ

 
новобудови
 
завершено
 
UDP
 
www.smartplaza.com.ua
ЖК CAMPUS (Кампус), Київ, Польова

 
ЗНИЖКИ до 12% на 2 чергу. Новобудови.
 
будується
 
Standard Development (Стандарт Девелопмент)
 
www.campus-dom.com.ua
ЖК Олександрівський, Київ

 
готові квартири з панорамними видами на місто
 
завершено
 
http://www.aleksandrovsky.com.ua
ЖК Метрополіс, Київ

 
Знижка 14% до Дня закоханих. Розтермінування 28 місяців. Перший внесок 10%
 
Ціна від : 18841 грн/м2
 
будується
 
DIM
 
metropolis.com.ua
ЖК KARAWAY Tower, Київ

 
новобудова
 
Ціна від : 18000 грн/м2
 
будується
 
РЕСА Девелопмент
 
http://karaway.resa.ua
ЖК Автограф, Київ, Жмаченка

 
Знижки 14% до Дня закоханих, останні квартири в готовому будинку
 
Ціна від : 23500 грн/м2
 
будується
 
DIM
 
http://www.promo.avtograf.ua
ЖК Щасливий, Петропавлівська Борщагівка

 
АКЦІЯ на квартири. Новобудови
 
Ціна від : 16100 грн/м2
 
завершено
 
НоваБудова
 
ЖК Львівський маєток, Софіївська Борщагівка

 
ЗНИЖКИ на квартири, новобудови
 
Ціна від : 10250 грн/м2
 
будується
 
lvivskiy-maetok.com.ua
ЖК Busov Hill (Бусов Хіл), Київ, Буслівська 12

 
Сучасна новобудова з панорамними видами на Київ
 
Ціна від : 1995 дол., оплата в грн/м2
 
завершено
 
ЖитлобудІнвест
 
http://busovhill.com.ua
ЖК PARK AVENUE VIP, Київ, пр. Голосіївський

 
новобудови
 
завершено
 
Seven Hills (Севен Хілз)
 
www.parkavenuevip.com.ua
ЖК Щасливий, Софіївська Борщагівка

 
АКЦІЯ на квартири. новобудови
 
завершено
 
НоваБудова
 
ЖК Телескоп, Київ

 
новобудова
 
Ціна від : 15800 грн/м2
 
будується
 
Ковальська Нерухомість
 
ЖК Русанівська Гавань, Київ

 
новобудови
 
будується
 
Ковальська Нерухомість
 
rusanivska-gavan.com.ua
ЖК Тельбін, Київ

 
Незабаром у продажу. новобудови
 
підготовка до будівництва
 
Київміськбуд
 
ЖК Edeldorf, Київ

 
Печерськ, новобудови
 
Ціна від : 37500 грн/м2
 
будується
 
Edelburg Development
 
http://edeldorf.com.ua
ЖК Struetinsky Residence, Київ

 
новобудова
 
Ціна від : 1500 дол., оплата в грн/м2
 
будується
 
Kyiv Bud Development
 
https://www.struetinskyresidence.com

Новобудови Києва


Новобудови Києва - це об'єкти, що будуються або нові, сучасні, підготовлені для заселення, масштабні житлові масиви і окремі будинки. Київ - безсумнівний флагман серед великих обласних центрів України за обсягами будівництва і кількості пропозицій первинної нерухомості. Купівля квартири в новобудовах столиці від компаній-забудовників в порівнянні зі вторинним ринком є більш вигідною - ключовою позитивною особливістю є відсутність посередників (ріелторів, агентств) при здійсненні купівлі-продажу.


читати повністю

Безсумнівно, зіставляючи плюси новобудов з численними «хрущовками» і «панельками», додатковими перевагами є: величезний вибір квадратури житлоплощі на будь-який гаманець по всіх мікрорайонах мегаполісу; урбаністичний стиль фасадів; застосування якісних енергоефективних технологій, довговічних будматеріалів; повний благоустрій під'їздів, дворової і навколишньої території; підземні, гостьові автомобільні паркінги; дитячі, спортивні майданчики; підтримуюча порядок обслуговуюча приватна організація.


Безліч новобудов бізнес-класу зосереджено в Печерському, Голосіївському та Шевченківському р-нах. Затребувані приміщення від девелоперів: однокімнатні, 2-кімнатні невеликі «дахи над головою» і студії (смарт-квартири), новобудови під Києвом через невисоку вартість і низьких комунальних тарифів. У місті більшість житлових комплексів зводиться за монолітно-каркасною технологією, що дає надійність конструкції при можливості спорудження висотних будівель, забезпечуючи стольному граду домінантне лідерство формування хмарочосів. Менш популярна методика із застосуванням несучих цегляних стін (в основному це будинки 5 - 16 поверхів), досить вибудовується панельних каркасів (головним чином житлові будинки економ-класу).


Ціни на новобудови


Вартість квартир в новобудовах залежить від багатьох складових факторів: інфраструктури мкр., близькості до станції метро і зручному транспортному сполученню, класовості житла, стадії зведення і площі «сімейного гнізда». Компанії-забудовники пропонують широкий асортимент планувальних рішень з широким «прайсовим» діапазоном - від житла економ класу до елітних апартаментів і пентхаусів з чудовими видовими терасами. Найбільш дорогі апарти в продажу від девелопкомпаній переважно в центральній частині, де зосереджена велика кількість новобудов преміум сегменту (клубні будинки, лофти, делюкс з респектабельними апартаментами в затишних зелених паркових зонах).


Найдешевші новобудови на Лівому березі: Дарницький, Деснянський р-н, ближнє передмістя (де велика сукупність «первинки» доступного курсу). Найбільш вигідне вкладення грошових коштів в нерухоме майно на ранній стадії закладання основи (котлован, фундамент), коли ціни найнижчі, але найбільший ризик інвестування грошових коштів. Найбільш дорога власність в новобудовах, зданих в експлуатацію (з наявністю пакету готових документів) - тоді ризикованість вкладу мінімальна.


Купити квартиру в новобудові


Поширеними способами продажу столичної новозбудованої нерухомості є попередній договір із забудовником, фонд фінансування будівництва (ФФБ) і через житлово-будівельний кооператив (ЖБК). Багато компаній пропонують для клієнтів розстрочку на час вибудовування житлового комплексу і готові пролонгувати після здачі в експлуатацію (в т.ч. взяття банківського кредиту). При стовідсотковій оплаті девелопери часто дають знижки покупцям.


Купуючи довгоочікувану нерухомість, істотно мінімізуючи загрозу втрати капіталовкладень, юристи аргументовано радять ретельно ознайомлюватися на наявність дозвільної документації (і на земельну ділянку), ліцензій; портфоліо завершених об'єктів, рекомендацій клієнтів.


На сайті Енциклопедія новобудов представлені регулярно оновлюючі всі новобудови Києва у вигляді зручного структурного посторінкового каталогу, що вміщує належні користувачам нашого інтернет-ресурсу відомості: опис, вартість, контактні телефони, адресу, місце розташування з координатами, тех-параметри, візуалізації, фотографії, рейтинги, інша важлива інформація, корисна тим, хто хоче купити житло від компаній-забудовників. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників