Всі новобудови України
 
пошук по назві
ЖК Рівьєра Сіті, Одеса - Фонтанка

 
новобудови
 
Ціна від : 12800 грн/м2
 
будується
 
riviera.city
Клубний будинок Chelsea club house, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 1400 дол., оплата в грн/м2
 
будується
 
chelsea.od.ua
ЖК Парк Совіньон, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 17290 грн/м2
 
будується
 
ЗАРС
 
http://park-s.com.ua
ЖК Скай Сіті, Одеса

 
новобудова
 
будується
 
Будова
 
ЖК 37 Перлина, Одеса, Архітекторська

 
р-н Таірово
 
Ціна від : 18650 грн/м2
 
будується
 
Кадор Груп, KADORR GROUP
 
ЖК Альтаір 3, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 16500 грн/м2
 
будується
 
Будова
 
ЖК Оріон, Одеса

 
новобудова
 
будується
 
Будова
 
ЖК 44 - 45 Жемчужина, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 19000 грн/м2
 
будується
 
Кадор Груп, KADORR GROUP
 
ЖК Родос, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 22200 грн/м2
 
будується
 
Гефест
 
ЖК Акрополь, Одеса

 
новобудови
 
Ціна від : 22200 грн/м2
 
будується
 
Гефест
 
ЖК Sea View, Одеса, Гагаринське Плато

 
Аркадія
 
підготовка до будівництва
 
Будова
 
ЖК 26, 36, 42 Перлина, Одеса

 
Аркадія
 
Ціна від : 20000 грн/м2
 
будується
 
Кадор Груп, KADORR GROUP
 
ЖК 27, 32, 43 Жемчужина, Одеса, Каманіна

 
новобудови
 
Ціна від : 16840 грн/м2
 
будується
 
Кадор Груп, KADORR GROUP
 
ЖК Гагаринський, Одеса, Гагаринське плато

 
новобудова, Аркадія
 
Ціна від : 785 дол., оплата в грн/м2
 
завершено
 
Стікон
 

Новобудови Одеси


Новобудови Одеси - це новозбудовані або що будуються житлові будинки, призначені для подальшого комфортного проживання в них майбутніми мешканцями.


Новобудови Одеси від будівельників високо популярні серед одеситів та інших регіонів держави. Одеса займає лідируючі позиції багато років поспіль серед обласних центрів за обсягами зведення житла. Привабливість покупки первинної нерухомості «Південної Пальміри» обумовлена курортно-туристичним, промислово-економічним потенціалом міста, приморським розташуванням з цілющим кліматом - інвестори купують квартири як дохідну нерухомість - з метою перспективної здачі в оренду, має високу валютну рентабельність.


читати повністю

Додатковим ключовою перевагою приміщень від будкомпаній є відсутність посередників (ріелторів) при здійсненні угоди купівлі-продажу. У «Перлині біля моря» посилено розвинене висотне будівництво, особливо щільно в береговій частині, завдяки чому більшість апартів мають ексклюзивні чудові панорамні види на гарний міський ландшафт і чарівне Чорне море.


Девелопери споруджують як окремо-стоячі 1-2-під'їзні будинку, так і цілі масштабні жилкомплекси з власною інфраструктурою, що зводяться по черговості і здаються в експлуатацію посекційно. Значна кількість житлових будинків височіють монолітно-каркасної конструкцією, що дає можливість, за бажанням клієнта, вільного перепланування свого приватного «сімейного гнізда», вибудовувати багатоповерхові домінантні урбаністичні хмарочоси.


Ціни на квартири в новобудовах


Вартість квартир в новобудовах залежить від декількох складових: локаційного розміщення, класовості житла, стадії вистройкі каркаса ( «на котловані» завжди прайси дешевше), загальною площею, близькості до пляжів, парковим зеленим зонам та соціальної інфраструктури. Найдорожчі апартаменти в новобудовах центральної частини та поблизу берега (Аркадія, Фонтан). Дешевше житло можна купити на Молдаванці, селищі Котовського, в передмісті мегаполісу.


Купити квартиру в новобудові


Найбільш поширеними способами покупки первинної нерухомості є: попередній договір із забудовником, фонд фінансування будівництва (ФФБ) і через житлово-будівельний кооператив (ЖБК). Забудовники пропонують розстрочку платежів до 1-2 років з мінімальним початковим внеском 10-50%. Багато компаній надають знижки при стовідсотковій оплаті за «сімейне гніздо» (сума може досягати 10-15%).


Купуючи бажане нерухоме майно, щоб уникнути майбутніх конфліктних ситуацій і мінімізуючи ризики капіталовкладень, юристи радять звертати увагу в офісах відділів продажів на наявність дозвільних документів (в тому числі на земельну ділянку), ліцензій; ретельно ознайомитися з вмістом і умовами договору; портфоліо завершених об'єктів, рекомендацій і відгуків клієнтів.


Купивши квартиру в новобудові, Ви отримуєте: бажану «обитель» в сучасному красивому будинку з новими комунікаціями, ліфтами; впорядковану навколишнє прибудинкову територію; підземний і гостьовий автомобільний паркінг, просторий з ремонтом під'їзд. На сайті Енциклопедія новобудов представлені всі новобудови Одеси з описом, телефонами, а також іншою інформацією, корисною для тих хто хоче купити квартиру від будівельників. ©

 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників