пошук по назві
Як за рік змінилися ціни на квартири в новобудовах в листопаді. Огляд по районах Львова 2019-11-12 2020-06-21 https://novobudovy.com/templates/novobudovy/images/logo.png
Енциклопедія Новобудов©

Як за рік змінилися ціни на квартири в новобудовах в листопаді. Огляд по районах Львова

Попитом цього року користуються квартири в мультифункціональних житлових комплексах
 
Розрахунок цін по районах здійснено на основі пропозицій забудовників та девелоперів Львова в листопаді і є середнім значенням пропозицій як на старті будівництва, так і на час його закінчення. Ця середня ціна є показником для орієнтування, адже грунтується саме на реальних пропозиціях, що є зараз на ринку.
 
Найдорожче житло стабільно в Галицькому районі міста, а  найменші ціни на квартири в листопаді - в Шевченківському, дослідили експерти сайту «Енциклопедія Новобудов».
 

Ціни на квартири в новобудовах по районах Львова

район Середня ціна, грн/кв.м. Різниця з минулим роком, грн/кв.м.
Галицький від 32000 + 3000
Личаківський від 23100 + 1200
Франківський від 20350 Приблизно на тому ж рівні
Залізничний від 19270 + 2100
Сихівський від 18930 + 1500
Шевченківський від 17500 + 2300
 
 
Впродовж осені ціни є наразі достатньо стабільними, «стрибки» можуть відбуватися за рахунок появи нових комплексів, які на момент початку старту продажів мають найпривабливіші ціни. Якщо ж рівняти ціни цього і минулого року, то за останній рік квадратний метр у Львові подорожчав в середньому на 2 000 грн. 
 

Тренд попиту – мультифункціональні новобудови

 
Найбільшим попитом останнім часом користуються квартири в мультифункціональних житлових комплексах, які поєднують в собі житло, офіси, магазини, підземні паркінги, відпочинкові простори.
 
«Люди шукають комфорт, який не закінчується власним помешканням. Активно звертаються ті, хто шукає квартиру в будинку, що матиме супутні переваги – додаткові до квартири площі, такі як приміщення для зберігання візків і велосипедів, вхідні холи, громадські простори та магазини і сервіси, При цьому клас самої новобудови не має значення – цей запит стосується і формату клубних будинків і висотних житлових комплексів», - розповідають в компанії LazurGroup, яка реалізовує у Львові обидва типи новобудов (клубний будинок LazurFamily на 22 квартири та 16-поверховий LazurSky на Зеленій), що різняться ціною, але мають одинаковий принцип мультифункціонального підходу.
 
В такий спосіб житло капіталізується – з одного боку зростає в ціні, а з іншого – має одночасно більше комфорту та зручності, аніж раніше.

 Чого чекати на ринку нерухомості і як зекономити при купівлі?

 
В кінці листопада-грудні корективи в ціни можуть внести пропозиції знижок на День розпродажів - останні роки забудовники Львова активно використовують «чорні п’ятниці». Цьогоріч така п’ятниця, до речі, припадає на 29 листопада.
 
«Інструментом впливу на ціну є і фінансові програми забудовників, зокрема зручне розтермінування оплати. Цей  можливість надавати компанії, які мають максимально повний цикл власного виробництва та будівництва і можуть завдяки цьому пропонувати зрозумілі терміни та прозорі фінансові умови», - розповіли представники будівельної компанії МС, що здійснює девелопмент в Львівській та Чернівецькій областях.
 
«На сьогодні це найефективніший механізм для тих, хто не хоче чи не має можливості виплатити одразу всю вартість квартири, оскільки добре розвинута структура компанії дає можливість здійснювати операційну та будівельну діяльність у вчасні терміни та не залежати від спекулятивних умов інших гравців ринку», - говорять в будівельній компанії МС.


 

 
Дата публікації: 12.11.2019
Дата оновлення: 21.06.2020
1530 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Скільки українців живе в новобудовах. Статистика і інфографіка

Як і коли купувати квартиру та комерцію як об’єкт інвестицій. Коментар експерта

Тактичний урбанізм у Львові. Що прийняв виконком міста і як це працюватиме

Топ-10 питань до забудовників: все, що ви хотіли знати про новобудови

​Ціни на квартири і хід будівництва – чого чекати після карантинуВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників