Всі новобудови України
 
пошук по назві
Яке житло будують у Львові поруч найкращих шкіл країни. Перелік та карта 2020-03-12 2020-03-13 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/OsvNov.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Яке житло будують у Львові поруч найкращих шкіл країни. Перелік та карта

Одразу 7 шкіл міста потрапили в сотню найкращих шкіл України – такі дані наводить львівська міська рада. «Енциклопедія новобудов» перевірила, де можна придбати житло на етапі будівництва неподалік цих шкіл.
 
 
Перелік шкіл, поданий Львівською міською радою подано на основі рейтингу, що створений виданням «Фокус» за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року Українського центру оцінювання якості освіти. Загалом видання аналізує і формує на основі результатів ЗНО перелік зі 100 шкіл України, що мають найкращі результати. Цього року в переліку одразу 7 львівських шкіл.

зображення з  сайту ЛМР
 
«Поруч локацій шкіл з рейтингу ми вибрали найближчі житлові проекти, які зараз знаходяться в процесі будівництва та в яких можна придбати житло», - розповідає співзасновник сайту Денис Шульга.
 
5 місце  
Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І. Франка, вул. Караджича,29 (середній бал ЗНО — 183,49);
 
Новобудови поруч:
  • Найближче до школи, що очолила рейтинг у Львові, знаходиться будинок клубного типу на 22 квартири LazurFamily на вул.Сигнівка,10 від девелопера LazurGroup. Компанія загалом будує два об’єкти: згаданий LazurFamily та  16-поверховий LazurSky на вул.Зеленій поруч парків Снопківський і Погулянка з громадським простором на даху;
  • 10-поверхова новобудова на Виговського, 29 від компанії СБ Груп.
 
24 місце 
ліцей № 8, вул.Підвальна,2  (середній бал ЗНО — 177,44)
 
Новобудови поруч:
  • Avalon 37 – будинок перміум-класу компанії Avalon. Новобудова нещодавно отримала дві відзнаки: V Eastern Europe Real Estate Forum як кращий житловий будинок та відзнаку European Property Awards 2019/2020, що проходила в Лондоні.

  • клубний будинок на Личаківській, 79 від девелоперської компанії «Квітка.Майстерня будинків», який отримав 1 місце у категорії «Житлові будинки» у міжнародному конкурсі «ДІМ 2019» – «Кришталева Цегла».
 
28 місце  
Львівська академічна гімназія при НУ «Львівська політехніка» вул. Степана Бандери,14; (середній бал ЗНО — 176,9);
 
Новобудови поруч:
  • Новобудова на Антоновича, 31 від «Новий Львів». Комплекс складається з трьох будинків поверховістю 6-7 поверхів. 

29 місце
гімназія «Євшан», Любінська, 93а (середній бал ЗНО — 176,43)
 
Новобудови поруч:
 
Перелік найближчих новобудов тут повторився, як і у випадку з Львівським фізико-математичним ліцеєм при ЛНУ ім. І. Франка, (№ 5 рейтингу) –
 
30 місце — Класична гімназія про ЛНУ ім. І. Франка, вул.Порохова,3 (середній бал ЗНО — 176,41);
  • 10-поверхова новобудова на вул. Садовій, 2а від «Макроекобуд»
  • Великий житловий комплекс Парус Сіті на Кульпарківській,93 (загалом в компексі передбачено 6 будинків, що мають скласти єдиний архітектурний та соціальний простір);
З комплексів, які потрапили в огляд, сюди також можна зарахувати (відстань від комплексів до цієї школи не перевищує 1,5 км) згадувані вже:  
49 місце 
НВК «Школа-гімназія «Шептицьких», вул. Хоткевича, 16 (середній бал ЗНО — 173,78);
 
Новобудови поруч:
  • Avalon Up – комплекс найвищих будинків Львова від компанії Avalon на проспекті Червоної Калини, 60. Будівництво 2-ох перших будинків вже сягнуло верхніх поверхів.
 
80 місце 
ліцей № 37, вул. Солодова,6 (середній бал ЗНО — 170,26).
 
Новобудови поруч:
  • Авалон,37 – будинок преміум-класу від компанії Avalon та
  • клубний будинок на Личаківській, 79 від девелоперської компанії «Квітка.Майстерня будинків».
 
Коментарі до теми:


Про будівництво і вибір локації:

«Локація це один з найважливіших критеріїв при виборі нерухомості. Правильне розміщення повинно враховувати існуючі фактори, і можливості ймовірного навантаження та подальшого розвитку інфраструктури району. 
Наприклад LazurFamily – будинок клубного типу на 22 квартири, що дуже комфортно вписується в район і дозволяє мешканцям використовувати всій його переваги і зараз тут, до речі, залишилося дві вільні квартири до продажу.  
 
Такий же принцип розміщення і планування застосовано і для будівництва LazurSky -  великі відпочинкові зони двох парків, зручні транспортні розв’язки, наявність торгової, ділової інфраструктури. Весь перший поверх, з огляду на проект, відведено під додаткові сервіси, послуги та бізнес-можливості, а дах будинку – фактично громадський простір з терасами та літнім кінотеатром», - говорять в компанії LazurGroup.
 

Про освіту:
 
«Освіта завжди була, є і буде для Львова пріоритетом. Ми постійно інвестуємо кошти в її розвиток: проводимо капітальні ремонти, закуповуємо сучасне обладнання, проводимо навчання для вчителів тощо. Це дає свій результат. Наші учні все частіше перемагають на міжнародних олімпіадах, отримують високі результати за результатами ЗНО. Ми розуміємо, що, інвестуючи у школи, ми інвестуємо в майбутнє, адже розумні діти = розумне місто = розумна країна», — наводить слова заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної сайт ЛМР в новині про школи, що потрапили в ТОП-100 шкіл України.


 

Читайте також інші новини даної теми

Купівля квартири в будинку на етапі будівництва. Форвардний контракт

На Львівщині зареєстрували землетрус. Як враховують сейсмостійкість в новобудовах

Середня площа квартири в зданих новобудовах 2019 року становить 59 кв.м.

Як за рік змінилися ціни на квартири в новобудовах в листопаді. Огляд по районах Львова

На що звернути увагу при покупці квартири в новобудові.