пошук по назві
Як обрати кондиціонер в новобудову 2021-04-29 2021-05-05 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/kondEvrotechnics/kond-2.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Як обрати кондиціонер в новобудову

Ви стали щасливим власником квартири в новобудові і плануєте розпочати ремонт чи звернутися до дизайнера інтер’єрів. Зрозуміло, що кліматична система на сьогодні стала обов’язковою умовою для комфортного проживання, але що потрібно врахувати при виборі – розповідаємо в матеріалі.
 Одного кондиціонера достатньо?

 

Безумовно, сьогодні на ринку присутні потужні моделі, що здатні охолодити повітря в приміщенні площею 70 і більше квадратних метрів, але ця цифра не враховує особливості планування вашої квартири. Використовуючи одну спліт-систему на 2-3 кімнати, важко досягнути рівномірного розподілу потоків повітря, тому одна з кімнат завжди буде охолоджуватися більше за інші.

Вирішити цю проблему може застосування кондиціонера мультиспліт. Така система кондиціювання складається з потужного зовнішнього блоку, до якого під’єднано декілька внутрішніх, кожен з яких працює в своїй кімнаті. Якщо ваша мета – комфорт, а не економія, то мультиспліт-система – практичний вибір.

Кондиціонер в інтер’єрі: корисні лайфхаки

Більша частина сучасних дизайнерських інтер’єрів дозволяє гармонійно вписати внутрішні блоки в інтер’єр, але що у робити у випадку складних дизайнерських рішень? На вибір є кілька варіантів:
  1. Замовити графічне оформлення чи принт на поверхню внутрішнього блоку під ваш інтер’єр.
  2. Розмістити кондиціонер в ніші і приховати його декоративною решіткою.
  3. Вибрати модель, колір якої буде вписуватися в колірні акценти інтер’єру. 
Сьогодні майже всі виробники намагаються випускати моделі в різних кольорах. Подивитися доступні варіанти можна за лінком.

В моїй квартирі/офісі панорамні вікна. Як розмістити кондиціонер
 
Якщо в квартирі з панорамними вікнами відсутня централізована кліматична система, то для таких приміщень розроблені моделі, які можна розмістити на підлозі чи на стелі. Вони так і називаються – підлогово стельові системи. Якщо квартира має високі (від 3-ьох метрів) стелі, то можна розглядати варіант канальної системи - кондиціонер і повітряні канали розміщають у вільному просторі підвісної стелі.

Монтаж зовнішнього блоку
 
Розміщення зовнішнього блоку кондиціонера попередньо варто узгодити з забудовником і/чи управляючою компанією - зазвичай вимоги до встановлення прописані в угоді або правилах утримання будинку.Забудовники практикують також спеціальні ніші на фасадах для встановлення зовнішніх блоків кліматичної техніки. Це дозволяє зберегти зовнішній вигляд будинку, а зараз забудовники все більше звертають на це увагу, навіть в проектах економ-класу.    

Кому довірити монтаж системи кондиціювання
 
Щоб максимально врахувати особливості вибору і встановлення конкретних систем з максимальним ефектом, найкраще довіритись професіоналам, наприклад, таким як спеціалізована компанія Евротехніка, якій принагідно дякуємо за допомогу в підготовці матеріал та надані ілюстрації. 
Дата публікації: 29.04.2021
Дата оновлення: 05.05.2021
110 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Травень 2021: Де купити квартиру у Львові на старті будівництва. Огляд, ціни, характеристики

Скільки українців живе в новобудовах. Статистика і інфографіка

Як і коли купувати квартиру та комерцію як об’єкт інвестицій. Коментар експерта

Тактичний урбанізм у Львові. Що прийняв виконком міста і як це працюватиме

Топ-10 питань до забудовників: все, що ви хотіли знати про новобудовиВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників