Всі новобудови України
 
пошук по назві

Будівництво житла у Львові не припиняється

За останні місяці курс валюти в Україні виріс більш ніж у 1,5 рази. Підняття курсу валюти не може не торкнутися будівництва житла в місті, яке залежить від курсу долара/євро. 
В зв’язку з цим багато львів’ян, які інвестували свої гроші у будівництво житла, хвилює питання, - чи не зупиниться будівництво житла у місті, як це відбувалось у 2008 р.?

Незважаючи на суттєве підняття курсу валюти у Львові не припиняється будівництво житлових будинків. Забудовники не призупиняють будівництво, але в зв’язку з цим вимушені піднімати ціни на нерухомість. Слідкуючи за ринком нерухомості у Львові, можна відмітити, що не всі забудовники піднімають ціни пропорційно підняттю курсу валюти.

До прикладу - компанія Еко-дім, яка є забудовником №1 у Львові за підсумками 2013 р. по аналітичним даним Інституту проектування Комфортбуд та за аналітикою сайту «Енциклопедія новобудов».

Інтерв’ю для сайту надав директор агентства нерухомості Роман Бук: «Вартість наших квартир ми прив’язуємо не до долара чи євро, а до української валюти. Що стосується змін вартості, то тут впливає не стільки валютний курс, скільки дорожчання пального і частини матеріалів. Треба також враховувати і той факт, що квартири в будинках ЕКО-ДІМ завжди користувалися попитом і мали тенденцію до збільшення своєї вартості навіть в стабільний на ринку валют період. Так різниця між ціною квартири на початку будівництва та після здачі його в експлуатацію складала від 30% і більше. Станом на сьогодні ці два чинники – вартість квартири та курс валют збіглися в часі, однак якщо в гривневому еквіваленті долар виріс майже на 68%, то вартість квартир, наприклад в будинку по вул. Під Голоском від початку будівництва на цей момент в гривні піднялася на 27%, а вартість квартир в будинку по вул. Інструментальній (де нещодавно розпочалося будівництво 2-ої черги) – лише на 12%. Станом на сьогодні компанія ЕКО-ДІМ володіє повним циклом виробництва будівельних матеріалів та самого будівництва. Саме тому ми маємо можливість забезпечити не тільки будівництво будинків, але й максимально знизити ефект підняття цін через подорожчання пального та частини матеріалів за рахунок нашої потужної будівельної бази та професійному колективові».

"Енциклопедія новобудов"

Читайте також інші новини даної теми

Введення в експлуатацію житла в 2015 р. Рейтинг міст.

Об`єми житлового будівництва в обласних центрах України за 3 квартал 2015р

Рейтинг міст України з будівництва котеджних комплексів (містечок)

Комерційне будівництво в обласних центрах України

Обєми будівництва житла в Україні за 1 квартал 2015 р.