пошук
Харків: з початку війни наслідки руйнувань усунули у 1 843 будинках 2022-05-12 2022-05-12 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Harkiv/Harkiv-22-03-01-HOVA.jpeg
Енциклопедія Новобудов©

Харків: з початку війни наслідки руйнувань усунули у 1 843 будинках

Новий генплан міста та повоєну відбудову влада міста планує за проєктом Нормана Фостера, а також готовність інвесторів вкладати кошти у відновлення міста.
 
 
Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, Харківської міської ради, зараз в місті активно ремонтують вибиті вікна та пошкоджені покрівлі. В інформаційно-диспетчерській службі «15-62» харків’яни вже залишили понад 10 тис. заявок на закриття вікон та 2 тис. - на ремонт покрівель. Ремонтом щоденно займаються 473 міських будівельники і лише за минулий тиждень вони закрили 1 389 вікон у 589 під'їздах та відремонтували 84 покрівлі.
джерело зображення: Харівська ОВА
 
вигляд центру Харкова після обстрілів 1 березня 
 
Крім того, у Харкові садять квіти і приводять до ладу двори. Роботи з весняного благоустрою продовжують виконувати в усіх районах Харкова. Зокрема, в Основ'янському районі працівники районної ділянки СКП «Харківзеленбуд» продовжують висаджувати квіти. Вже висаджено понад 3 тис. тагетисів, бегоній, петуній та інших рослин.
джерело зображення: Харківська МР

 
Тим часом міський голова Харкова Ігор Терехов підтвердив, що саме з Норманом Фостером (на фото) узгоджують те, яким бачать місто майбутнього. Також у цьому процесі задіяні харківські архітектори.
«Вже сьогодні створюється новий Генеральний план міста Харкова. Над цим працюють лорд Фостер і його команда, іспанські та наші найкращі архітектори, а також берлінська агенція», - повідомив міський голова Харкова.
 
Також він зазначив, що провів переговори з інвесторами, які вже зараз готові вкладати кошти у відновлення Харкова, не чекаючи на закінчення війни.
 
«Вони готові інвестувати у тому числі у системи комунікації, новий транспорт, будівництво доріг та мікрорайонів. У інвесторів зараз йде заключний раунд переговорів із центральною владою у Києві, даємо відмашку і - старт», - говорить Ігор Терехов.
 
Так, 10 травня, міський голова провів зустріч із керівництвом німецького інвестиційного фонду «ESE Investment AG. За участі міської ради та підтримки уряду України фонд готовий взяти участь у реалізації проєктів щодо інфраструктурного та житлового будівництва, альтернативної енергетики, децентралізації енергозабезпечення житлових та комунальних об'єктів, будівництва сучасних високотехнологічних підстанцій та виробництва водню з можливістю його подальшої реалізації.
Дата публікації: 12.05.2022
62 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Як виглядає найбільше у Львові модульне містечко «Маріяполіс»

Міський голова Харкова вважає, що будівництво модульного житла в містах західних областей України є недоцільним

З часу відкриття реєстрів зареєстровано 14 тисяч угод по нерухомості

Будівництво в Бородянці та Бучі і викуп житла: нараду провели в зруйнованому будинку Ірпіня. Відео

Новобудови Тернополя. Що пропонують девелопери в травніВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: