пошук
У Харкові знесуть 500 зруйнованих будинків і школу, будуть будувати нове житло. Відео 2022-05-23 2022-05-23 https://novobudovy.com/templates/novobudovy/images/logo.svg
Енциклопедія Новобудов©

У Харкові знесуть 500 зруйнованих будинків і школу, будуть будувати нове житло. Відео

 
 
Мер Харкова Ігор Терехов показує заступнику голови Офіса Президента Кирилу Тимошенко руйнування жилих будинків міста та школи, яку доведеться повністю реконструйовувати:
 
 

Загалом, за інформацією Ігоря Терехова, в Харкові зруйнувано 3 482 будинки: 2482 - багатоквартирних, 1000 – будинки житлових кооперативів та приватні будинки. 492 житових будинки не підлягають відновленню. Крім того, постраждали 490 адміністративних будівлі, в тому числі 109 шкіл, 98 ддитячих садків, 55 медичних закладів, 46 закладів культури, 14 вузів.

«Північна Салтівка – район, де мешкало 300 тисяч харків’ян. Кілька великих вулиць просто зруйновані вщент. Будинки там не підлягають відновленню. Іншого виходу як будувати нові немає. Це буде житло для харків’ян, які втратили свої домівки через російську агресію», - повідомив після відвідання Харкова Кирило Тимошенко.
 
Всього, за його словами, в Харкові не підлягають реконструкції до 500 будинків. Зараз ухвалюється рішення про тимчасове розміщення людей у гуртожитках вищих навчальних закладів та соціальних закладах.
 
«Місцева влада вже визначила територію, де можна починати будівництво, розробляється документація, але для того, щоб почати зведення нових будинків потрібен дозвіл військових. Паралельно з новим будівництвом будемо зносити знищені будівлі. Потрібно будувати школи, дитячі садочки, лікарні. Все для того, аби жителі Північної Салтівки отримали необхідні послуги та комфорт», - говорить Кирило Тимошенко.
 
Тим часом в місті продовжують ремонтні роботи в постраждалих районах та галузях: відновлюють водопостачання, ремонт газопроводів та тепломагістралей. Минулого тижня в місті відновили роботу громадського транспорту, а з 24 травня планується запустити і метро.
 
Загалом новий генплан міста та повоєну відбудову влада міста планує за проєктом Нормана Фостера, а також декларує готовність інвесторів вкладати кошти у відновлення міста.
Дата публікації: 23.05.2022
Дата оновлення: 23.05.2022
120 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Львів. Як змінить вигляд вулиці Франка проект Центру соціальних інновацій. Візуалізація проекту

У Львові влада зібрала забудовників на розмову про безпеку та вигляд новобудов

Львівщина: Переселенці, житло, життя і настрої. Соціологія

Тимчасове житло, іпотека, оренда – як у Львові бачать забезпечення житлом переселенців

Показали новий вигляд житла для переселенців в ДрогобичіВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: