Всі новобудови України
 
пошук по назві

Літні знижки від компанії ЕКО ДІМ (Львів).

Літні ціни на квартири. Від 10 900 грн\кв.м.

 
Розпочато акційні пропозиції в рамках «Літні ціни на квартири» - чудова нагода придбати сучасну квартиру за вигідною ціною.
 
"ЕКО-ДІМ" на сьогодні є компанією, яка володіє практично повним циклом виробництва. Саме тому  ми завжди маємо можливість встановлювати доступні ціни, без посередницьких націнок, на квартири в будинках «ЕКО-ДІМ».  
  
Саме потужна виробнича база дозволила компанії утримати ціну в гривнях, не прив'язуючись до курсу валют. Так само ми маємо можливість корегувати ціни завдяки власному виробництву будівельних матеріалів, пропонуючи завжди оптимальний варіант вартості без зниження якості  робіт», - говорить Роман Бук, директор АН «ЕКО-ДІМ».

На кожному етапі здійснюється ретельний контроль якості матеріалів та робіт. «Проектанти, архітектори та будівельники приділяють особливу увагу плануванню, енергоефективності, облаштуванню прибудинкової території і внутрішньому обладнанню. Ми застосовуємо принцип втілення розумних рішень в житловому будівництві, який дозволяє створювати не просто  квадратні метри, але сучасне житло з усіма перевагами сучасних технологій та продуманого міського простору», - розповідають в «ЕКО-ДІМ».

детальніше про знижки на сайті компанії та за тел. (032)253-00-23     (032)247-00-08

 

 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ