Всі новобудови України
 
пошук по назві

Обміняй квартиру на нову

Стати власником нової квартири стає ще простіше. Якщо Ви хочете придбати нову квартиру, але не вистачає коштів, то можна скористатися допомогою і досвідом агентства нерухомості "Еко-Дім"

«У випадках, коли до нас звертаються з бажанням купити нову сучасну квартиру, і при цьому хочуть продати квартиру, в якій проживають  зараз, то наші фахівці підбирають оптимальний варіант, який дозволяє без зайвих клопотів та витрат здійснити обидві угоди», – говорить директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.
Ще однією перевагою, чому в таких випадках обирають подібну послугу «Еко-Дому», є те, що ЕКО-ДІМ має багато вигідних пропозицій первинного житла в різних районах міста. Надійність, законність і безпечність угод,  відповідальність фахівців з багаторічним досвідом роботи та співпраця з діючими агентствами нерухомості, що дозволяє обирати оптимальний варіант продажу та купівлі.
Серед причин, за якими до АН «ЕКО-ДІМ» звертаються в подібних випадках, це найчастіше бажання купити квартиру більшої площі, ніж та, в якій зараз проживає сім’я, зміна району проживання (через сімейні або робочі причини), обмін кількох помешкань малої площі на більшу і навпаки.
«Напевно найкращою нашою перевагою є люди, які скористалися такими нашими послугами і стали власниками нових квартир, оминувши клопіт самостійного продажу свого колишнього помешкання», - говорить Роман Бук.

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ