Всі новобудови України
 
пошук по назві

Мистецтво бути модерними - девелоперська компанія MS

Вміння йти в ногу з часом, користуватись передовими технологіями,  та втілювати в життя новітні ідеї – це те, що найбільше цінується в сучасному суспільстві.

 

Саме таких принципів дотримується Девелоперська компанія «MS», яка від початку своєї роботи створює якісно новий простір для життя львів'ян.  

Сонячні батареї, централізований генератор, система очистки води, утеплення стін, панорамні вікна, підземні паркінги, місця для дитячих візочків – ось лише частина з переліку ключових характеристик новобудов компанії «MS».     


Вміння бути модерними – це мистецтво, яким досконало володіє  ця компанія, та яке вона повсякденно розвиває. Полягає воно, як в досконалій техніці будування, так і в майстерності  бути в центрі яскравих подій міста.  Річний звіт роботи команії лише доводить це ствердження. 

 

Звіт Девелоперської компанії MS

 

Лютий та жовтень 2015 р.: 


Для своїх клієнтів компанія «MS» періодично робить приємні сюрпризи та подарунки. В лютому  був проведений розіграш  путівки в Дубаї  у м. Львів, а в жовтні – у м. Чернівці. 

 

Березень та вересень 2015 р.:


Компанія  «MS» двічі приймала участь у весняному та осінньому будівельних форумах, які проводили ПАТ « Гал-ЕКСПО»,   що є найбільшою будівельною подією західної  України, створеною для демонстрації нових досягнень будівельної  індустрії України і всього світу.

 

Квітень та грудень 2015 р.:


Компанія  «MS» долучається до культурного збагачення суспільства , саме тому , двічі виступила генеральним спонсором  концерту  Lviv Jazz Orchestra. 

 

  Травень та жовтень 2015 р.:


Кмпанія приймала участь у першому у Львові «Ярмарку житла», метою організації якого було, допомогти львів’янам обрати житло своєї мрії, та  на якому компанія достойно представила себе серед інших забудовників.  

 

       Червень, 2015 р.:  


За інновації в житлових комплексах, на  церемонії «Люди Львова» (яку проводив журнал RIA),  компанія «MS» здобула нагороду в номінації "Будівельна компанія року".

 

  Серпень, 2015 р.:


У Чернівцях стартувало будівництво нового житлового комплексу «Едісон», та відбулася його презентація. 
Досвід будування  має  демонструватись та передаватись, саме тому  компанія провела у Львові партнерський захід для ріелторів, з метою презентації своїх  проектів та інновацій у  житлових комплексах.

 

 Вересень, 2015 р.:


Компанія «MS» виступила партнером  комедійного шоу української гумористичної студії «Мамахохотала». Цього ж місяця, вони виступали офіційними партнерами на церемонії нагородження «BOOM Awards», яку  засновано, щоб відзначити людей, діяльність яких спонукає до розвитку інших.  

Також, 28 вересня, директор компанії, Саврій Ігор Ярославович, отримав подяку від          всеукраїнської  громадської організації «Асоціація платників податків України», за значний  особистий   внесок у проведенні всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2014 року». До слова, Ігор Саврій кілька разів перебував в зоні АТО, як член Медичної роти Північного ТУ при Національній Гвардії України. 

 

 

 Жовтень, 2015 р.: 


14 жовтня девелоперська компанія  «MS»  виступила меценатом вручення нагород, з нагоди 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня захисника України, які вручили  учасникам АТО та громадським активістам. 


Також у жовтні  компанія «MS» провела офіційне відкриття двох житлових комплексів "PANORAMA" та "Na Kondyktorskyi". Обидва комплекси є взірцем сучасного європейського житла, побудованого  з використанням інноваційних  технологій.  


17-18 жовтня компанія виступила генеральним спонсором фестивалю архітектури і дизайну  Prosto Neba у м. Чернівці.  
В кінці жовтня компанія «MS» виступила офіційним партнером Lviv Fashion Week. Адже бути сучасними – це бути у центрі модних новинок, в тому числі в галузі  стилю та одягу.  

 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ