Всі новобудови України
 
пошук по назві

Півмільйона гривень - від забудовника ПБГ Ковальська (Київ)

Неймовірно яскраве шоу та масу позитивних емоцій подарувала своїм покупцям Промислово-будівельна група «Ковальська» цього уік-енду.
Дисконтні сертифікати номіналом 500 тис. грн. і два по 100 тис. грн., що дають відповідні знижки при купівлі квартир ТМ «Нерухомість від Ковальської», нарешті знайшли своїх власників.


 

Безпрецедентна акційна пропозиція була приурочена до новорічних свят і тривала з 1 грудня 2015 року по 31 січня 2016 року, та передбачала розіграш однієї знижки у розмірі 500 тис. грн. та двох знижок по 100 тис. грн. серед тих, хто придбав житло в будинку на вулиці Вірменській, 6а у Дарницькому районі Києва.

«Такі знижки складають 30-40% від вартості об'єкта інвестування», – пояснив генеральний директор Промислово-будівельної групи «Ковальська» Сергій Пилипенко. Завершення будівництва, за його словами, заплановано на кінець поточного року.

Переможцем головного призу – знижки у півмільйона гривень – став 72-річний киянин Володимир Цимбаліст. Навіть заповнюючи документи з нотаріусом після закінчення розіграшу, переможець не міг повірити в свою удачу. За його словами, квартиру в будинку на Вірменській від «Ковальської» він купив для внука, а вибрав тому, що «це найкраще місце для життя».Ще для двох переможців – чарівних жінок, власниць комфортного житла «від Ковальської», Валентини Паламарчук та Олени Молчанової, на передодні дня закоханих, приємною несподіванкою стали виграші двох призів по 100 тис. грн.


детальніше

 


 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ