Всі новобудови України
 
пошук по назві

Подарунок від ЖК Парус (Львів) - путівка в Об’єднані Арабські Емірати!

У квітні, компанія «ПАРУС» робить для своїх клієнтів справжній весняний подарунок – путівку на двох в теплі та сонячні Об’єднані Арабські Емірати!
Країну ми обрали не випадково! Адже саме там на рукотворному острові, на відстані 280 м від берега, знаходиться всесвітньовідомий 5* готельний комплекс, побудований у вигляді паруса доу. 

Тому саме в ОАЕ будуть відпочивати жителі сучасного львівського «ПАРУСА»!
 

 
Путівка в подарунок надається при умові придбання 2-рівневого пентхауса в житловому комплексі  ПАРУС на Липинського, 26 у період з 1 по 30 квітня включно.

ОАЕ - країна респектабельного відпочинку. Продумана до дрібниць туристична інфраструктура дозволяє зробити проведення часу тут бездоганним. Найчистіші пляжі Перської затоки, неймовірні водні атракціони, скачки, верблюжі перегони, гольф, підводне полювання, дайвінг, тематичні парки, величезні торгові центри, піщані дюни і неймовірні оазиси в пустелі - ось що приваблює туристів в цій неймовірною країні сучасної східної екзотики.
Відпочинок, тривалістю 6 днів/5 ночей відбудеться в одному найкращих світових готелів, - в Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa 5 зірок!

детальніше за тел.  (032) 242 71 56, (067) 626 48 72 та на сайті http://parus.lviv.ua
 
Під терміном «у подарунок» мається на увазі, що при набутті майнових прав на житлове приміщення площею від 120 кв.м., асоційований член ЖБК «Парус» має можливість придбати путівку на відпочинок в ОАЕ на 2-х осіб, тривалістю 6 днів/5 ночей за 0,01 грн. Пропозиція діє в період з 01.04.2016 по 30.04.2016 (включно). Подарунок поєднується з існуючими знижками. На одну квартиру подарунок можна використати лише одноразово. Подарунок не діє при купівлі нежитлових приміщень.

 

 
 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ