Всі новобудови України
 
пошук по назві

У Львові на території новобудов ЕКО-ДІМ відкрився новий дитячий центр

Новий дитячий центр "Еколенд" розпочав свою роботу в житловому комплексі ЕКО-ДІМ на Бойківській.  
Основні напрямки діяльності нового центру дошкільної освіти та дозвілля "ЕКОЛЕНД" – це міні-садок, підготовка до школи , дитячі студії, програми вихідного дня та літнє дозвілля для дошкільнят. 
 
 

"Дуже багато батьків цікавилися таким форматом міні-садка, коли вони можуть привести дитину на підготовку до школи або привести на три-чотири години на тематичні гуртки чи секції. – говорить Маріанна Артемович, представник компанії ЕКО-ДІМ. - Відтак тут ми в цьому центрі таким чином підготували роботу, щоб це було змістовно та цікаво. Діти до нас в такий формат завжди йдуть з величезним задоволенням і воно дозволяє їм так легко і приємно навчатися".

Також в центрі працюють гуртки та групи, зокрема вже під час відкриття пройшла серія майстер-класів від Студії Танцю, АртСтудії, Майстерні ХендМейду та інші.

Початкова школа та дитячий садок «Еколенд» успішно працює 4 роки в Шевченківському районі міста на вул.Плуговій в житловому комплексі ЕКО-ДІМ, також цього року має запрацювати новий великий дитячий садок поруч житлових комплексів ЕКО-ДІМ на Сихові (вул.Скрипника-Драгана), і вже наступного року там же почне працювати і початкова школа.

Цього року ЕКО-ДІМ планує здачу в експлуатацію три новобудови – житлові комплекси на проспекті Червоної Калини, 58, Мазепи-Інструментальна та 1-а черга на вулиці Стуса.

Також цього літа діють акційні пропозиції на квартири в нових об’єктах компанії – ЕКО-ДІМ на вулиці Величковського та пр. Червоної Калини,37. На квартири в цих новобудовах зараз діє знижка до 10%.

Детальніше – на сайті компанії – www.eko-dim.com

 

 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ