Всі новобудови України
 
пошук по назві

ЕКО-ДІМ відзначили як сумлінного та відповідального забудовника

Забудовник ЕКО-ДІМ здобув перемогу у всеукраїнському рейтингу «сумлінні платники податків» у Львівській області, причому у двох номінаціях – у галузі будівництва та девелопменту та у сфері фінансової та страхової діяльності. Відзнаки отримали голова правління ХК «ЕКО-ДІМ» Ігор Артемович та директор ФК «ЕКО-ДІМ» Василь Качерай.

 


 
Загалом було визначено 33 підприємництва - переможці обласного туру Всеукраїнського рейтингу у 12 номінаціях.

"Ви – ті, завдяки кому росте і розвивається не тільки окремо взятий бізнес, а й регіон і вся держава. За ваші сумлінно сплачені податки сьогодні будують школи, садочки, дороги. Ви – приклад для наслідування у роботі, у громадській позиції, приклад сумлінних громадян своєї країни", - зазначив під час вручення відзнак голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Рейтинг із визначення кращих платників податків започаткувала Всеукраїнська громадська організація "Асоціація платників податків України". Мета – створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом і відзначення кращих здобутків платників податків.

Компанія ЕКО-ДІМ – одна з найбільших та найнадійніших компаній на ринку житлового будівництва Львова. Цьогоріч заплановано здача в експлуатацію трьох об’єктів компанії.

Детальніше – на сайті компанії – www.eko-dim.com 


 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ