Всі новобудови України
 
пошук по назві

Акція на квартири першого поверху в житловому комплексі по вул. Демнянська

Увага! Акція! Влаштування «теплої підлоги» в подарунок від житлового комплексу по вул. Демнянська (м. Львів) для клієнтів, які придбають житло на першому поверсі до 31 липня 2013 року.

Хочемо звернути Вашу увагу на деякі важливі технічні аспекти квартир на першому поверсі в житловому комплексі по вул. Демнянській, які, на нашу думку,можна віднести до переваг:
квартири розташовані не на стандартному першому поверсі, а на так званому «бельетажі» (перший поверх над цокольним) мають кращутепло- та звукоізоляцію, ніж у будинках із стандартним першим поверхом.
над перекриттям цокольного поверху встановлюється високотехнологічна підлога, яка включає в себе: утеплення товщиною 10 см, захисну плівку та цементно- піщану стяжку із звукоізоляційним єфектом на основі німецької добавки "СО-85" фірми Ceresit.
лише в квартирах першого житлового поверху є лоджії – засклені балкони.

Вибір «бельетажного» поверху є додатковою перевагою для літніх людей та молодих сімей з маленькими дітьми. Адже підняти коляску з дитиною по сходах досить проблематично та й для пенсіонера підніматись високо по сходовій клітці становить чималу перешкоду.

В той же час, ціни на квартири, що розташовані на «бельетажі» нижчі від цін на квартири середніх поверхів, що є перевагою для тих, хто обмежений в коштах.

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ