Всі новобудови України
 
пошук по назві

ЕКО-ДІМ на Величковського - нові приміщення для занять дітей в школі

Відкрито новий тренажерний зал «Купол» у Львові, по вул.Величковського (Рясне) в приміщенні школи №100 поруч з новобудовою ЕКО-ДІМ на Величковського.

Разом з «Союзом Ветеранів Десанту», який був ініціатором такого відкриття та дирекції школи, яка виділила приміщення, компанія ЕКО-ДІМ здійснила повноцінний ремонт. Відтепер діти і десантники зможуть повноцінно займатися та створювати групи для дитячих спортивно-патріотичних занять.

Для компанії ЕКО-ДІМ це стало ще одним важливим соціальним проектом, який дозволяє створювати повноцінний простір для мешканців міста, адже серед пріоритетів компанії – створення соціальної інфраструктури поруч з новобудовами ЕКО-ДІМ. 

Так, цього року було відкрито міні-садок ЕКОЛЕНД на Бойківській, успішно працює школа ЕКОЛЕНД на Плуговій і готується до відкриття велика нова школа-садок на проспекті Червоної Калини. Новобудова ЕКО-ДІМ на Величковського – новий сучасний житловий комплекс, який споруджується двома чергами будівництва. А в рамках акції «Літні ціни на квартири ЕКО-ДІМ» квартири в цьому комплексі можна купити зі знижкою до 10%.

Детальніше про комплекс ЕКО-ДІМ на Величковського - eko-dim.com/buildings/velychkovskogo

 

 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ