Всі новобудови України
 
пошук по назві

ЕКО-ДІМ – нові пропозиції квартир та знижки в листопаді

Компанія ЕКО-ДІМ здала минулого місяця в експлуатацію чотири об’єкти - будинок та котеджі по вулиці Бойківській,5, а зараз ведеться будівництво останнього в цьому комплексі будинку. Серед пропозицій економ- та бізнес-класу від компанії «ЕКО-ДІМ» – це квартири в будинках по вулиці Під Голоском, Інструментальна, Мечнікова, Червоної Калини та Величковського.  

В будинку Під Голоском (район вулиць Варшавської та проспекту Чорновола), нові квартири  коштують від 6 700 грн. за квадратний метр. Будівництво ведеться неподалік від ще одного об’єкту компанії - по вулиці Інструментальній (Мазепи).
 
Окремої уваги також заслуговує і будинок по вулиці Мечнікова – де унікальна архітектура вписана в історичний зелений район міста.
 
Пропонує ЕКО-ДІМ  і ексклюзивні пропозиції листопада – до 31.11.2013  в рамках «Гарячих пропозицій» ЕКО-ДІМ пропонує 1-кімнатні квартири (площею від 48,5 до 54,9 кв.м.) зі знижкою до 7%.
 
Також покупці, за бажанням, можуть скористатися безвідсотковим розтермінуванням при першому внеску від 25% або можливістю зекономити, сплативши одразу 50% чи 100% вартості квартири.
Вартість квартир, які пропонуються до продажу, подається в гривнях і не змінюються від коливання курсу валюти.
 
Детальніше про пропозиції компанії ЕКО-ДІМ та квартири зі знижкою – в офісах компанії (247-00-07; 253-00-23) та на сайті www.eko-dim.com

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ