пошук по назві
Квартири в ЖК Ваш Дім з комплектом сигналізації Ajax. Як це працює 2020-01-20 2020-01-23 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/VashDim/-1.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Квартири в ЖК Ваш Дім з комплектом сигналізації Ajax. Як це працює

Покупці квартир в житлових комплексах  «Ваш Дім»: ЖК Вілла Магнолія та ЖК Пасічний – отримують безкоштовно повноцінний комплект бездротової сигналізації Ajax в подарунок.
 
 
Підхід до вибору комплектації компанія «Ваш Дім», як і у всіх інших своїх проектах, зробила максимально уважним до деталей - мова йде не просто про стартовий пакет чи обмежену можливість системи, а про повноцінний комплект для кожної конкретної квартири.

 

«Власник отримує повноцінний модуль з усім необхідним набором датчиком, підсилювачів та іншого обладнання, який становитиме повноцінний комплексний набір для конкретної квартири», - говорить Тарас Цибульський, комерційний директор компанії «Ваш Дім».


За словами представників компанії, необхідний набір всіх елементів прораховується для кожної квартири, щоб вона мала завершений комплект для повноцінної безперебійної роботи всіх можливостей сигналізації.

Сигналізація Ajax, яку встановлюють в більш як 80-и країнах світу, відзначається тим, що виконує не одну, а одразу три захисні функції: проти вогню, води та небажаних гостей. Бездротова хмарна екосистема, яку розробники позицонують з 99,9 % відмовостійкістю та просунутим криптозахистом, миттєво повідомляє, якщо в дім забралися грабіжники, з’явився дим або почався потоп. Серед додаткових переваг – унікальний та надійний софт, що дозволяє за необхідності підключати пристрої та відеокамери інших виробників, що перетворює Ajax на єдиний центр безпеки.
Датчики миттєво визначають загрозу: відкриття дверей, розбиття вікна чи присутність сторонніх у приміщенні. А за допомогою датчиків руху MotionCam ви зможете ще й побачити причину тривоги на фото.
До речі, сигналізації компанії підходять і для квартир, де власники тримають домашніх тварин – сигналізацію можна навчити «впізнавати» конкретну домашню тварину, не здіймаючи неоправданої тривоги.
 
Хаб Ajax — головний пристрій сигналізації. За допомогою захищеного радіопротоколу Jeweller централь об’єднує всі датчики та контролює їхню роботу. У разі небезпеки хаб миттєво відправляє СМС, push-сповіщення або телефонує власнику та на пульт охорони.Villa Magnolia – житловий комплекс малої поверховості в районі вулиць Пасічна-Пимоненка-Вашингтона-Зелена, що отримав неодноразові відзнаки за організацію житлового простору.
Квартири: від 33,91 до 101.29 кв.м.
Особливості: власні патіо для квартир першого поверху та тераси для квартир верхніх поверхів, двір без машин.
Ціни: від 18 000 грн/кв.м.

 
ЖК Пасічний – житловий комплекс на вулиці Пасічній, в реалізації якого використано принципи зручного проживання: двосторонні під’їзди, дитячі майданчики та ландшафтне оформлення всього простору, а гаслом комплексу стало «Тут виростуть ваші діти».
Квартири: від 37,2 до 91,6 кв.м.
Ціни: від 15 210 

детальніше на сайті компанії


 
Дата публікації: 20.01.2020
Дата оновлення: 23.01.2020
1116 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

До 21 липня - знижка 59 988 грн на квартиру в новобудові на Зеленій у Львові.

101 поверх та 3 946 угод. Відео про 5 років діяльності Парус Development у Львові

Хід будівництва «Пасічний» та «Villa Magnolia» в липні 2020. Відео

В липні - cashback 400 гривень/м2 в ЖК "ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ ІІ

​Квартири з cashback 500 гривень з кожного квадратного метраВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників