Всі новобудови України
 
пошук по назві

Вартість квартири зафіксована в гривні

ЕКО-ДІМ завжди дотримувався принципів максимальної відкритості та прозорості. Тому вартість квартир, які пропонуються до продажу, є зафіксовані в гривні. 
Покупцю не потрібно звірятися зі зростанням валюти і перераховувати вартість квартири – вона залишається тією ж, що і була.
 

Покупець отримує всю інформацію та має можливість доступу до квартири впродовж будівництва


Покупець має можливість ознайомитися з відритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням клієнта, він має можливість доступу до будівництва, щоб оглянути стан і якість будівництва своєї квартири - з безумовним дотриманням вимог безпеки за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства.
 
Сучасні технології енергозбереження

Сучасне будівництво неможливе без використання сучасних технологій. І в першу чергу тих, які спрямовані на зручність та комфорт мешканця. Поруч з традиційною керамічною цеглою, яка залишається лідером екологічності, довговічності, міцності та енергозбереження, використовується також і попереднє утеплення будинків, яке захищає як саму будівлю, так і кошти мешканців на опалення. «ЕКО-ДІМ» використовує і новинки, встановлюючи сучасні енергозберігаючі вікна з напиленням срібла. Автономне ж опалення – двофункційний котел та радіатори в кожній квартирі – це на сьогодні стандарт квартири від ЕКО-ДІМ.

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ