пошук по назві
ЖК «Grand Village»: 2 і 3 черги здано в експлуатацію та влаштовано ландшафтний дизайн на території. Відео. 2021-04-28 2021-04-28 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/GrandDim/GrandVillagePr.jpg
Енциклопедія Новобудов©

ЖК «Grand Village»: 2 і 3 черги здано в експлуатацію та влаштовано ландшафтний дизайн на території. Відео.

Вільні квартири на сьогодні залишилися в 4-ій черзі комплексу, яка зараз будується.
 


В квітні компанія Гранд Дім повідомила про здачу в експлуатацію одразу двох черг  будівництва, в тому числі 9-12-ий будинки третьої черги отримали сертифікат про готовність до експлуатації.
 
А в останні суботу-неділю квітня разом із мешканцями ЖК «Grand Village» проводились роботи по влаштуванню озеленення та елементів ландшафтного дизайну на території житлового кварталу.
 
Концепція озеленення, пояснюють в компанії, полягає у створенні відчуття заміської атмосфери в сучасному європейському стилі. Виконавець концепції, Кайл Галахер, британський розробник проектів озеленення та ландшафтного дизайну з 28-річним досвідом у реалізації таких проектів по всьому світу, а також має реалізовані проекти в Україні.
 
 
 
«Радіємо, що вдалося долучити до цього проекту мешканців кварталу, адже саме спільна праця зміцнює добросусідство, збільшує цінність результатів роботи, дає можливість бажаючим зробити свій вклад в озеленення домівки. Роботи по озелененню 2 черги заплановані на другу половину травня, 3 черга – на осінь цього року», - говорять в компанії.


 
ЖК «Grand Village» - комплекс від компанії Гранд Дім, що будується в районі вул. Кульпарківська-Сокільники і складається з 18 шестиповерхових будинків. Станом на сьогодні вільні квартири є в 4 черзі ЖК, яка зараз будується. Доступні площі: від 41 до 130 кв.м. Ціна: від 16 до 18 000 гривень. Розтермінування доступне до кінця 2021 року.


 

 
 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
Invalid Input

Ви забули ввести № телефону

Дата публікації: 28.04.2021
366 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Нові ціни та вільні квартири житлових комплексів Авалон у Львові

ЕКО-ДІМ: хід будівництва на Надійній, підключення газу на Батуринській та облаштування дороги біля ЖК на Мечникова,

Хід будівництва Парус SMART у Львові. Актуальні фото комплексу

Квартира тижня у Львові від Avalon: Економніше на 79 730 гривень

Topolis на вул.Мазепи у Львові здано в експлуатацію. Фото, відеоВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників