Всі новобудови України
 
пошук по назві

Влаштування відпочинкової зони в ТРК "Леополіс", м. Львів

Одним з найбільших об’єктів будівництва у Львові на даний час є торгово-розважальний комплекс «Леополіс».  
Будівництво Торгово-розважального центру «Леополіс» на вул. Кульпарківська у м. Львові розпочала турецька компанія. Цей комплекс міг стати одним з перших великих ТРК у Львові, але у 2008 році його будівництво було призупинене через  кризу. 

У 2013 році власник недобудованого торгово-розважального комплексу знайшов інвестора, і  будівельні роботи було відновлено. За результатами тендеру компанія  ТзОВ «ПВП «Провікс»  (www.provix.com.ua) уклала з власником об’єкту незавершеного будівництва  договір про проведення авторського нагляду за  виконанням будівельних робіт згідно робочого проекту «Торгово-розважальний комплекс на вул. Кульпарківській у м. Львові».

Згідно проекту, даний комплекс об’єднає понад  100 магазинів відомих брендів. Також компанія «Провікс» реалізує прийняте замовником рішення про внесення змін та виконує робочий проект по зміні технічного поверху на відпочинкову зону з улаштуванням ресторану на 120 осіб (приблизна площа 940м2), диско бару на 90 осіб (приблизна площа 500 м2), кафе на 120 осіб (приблизна площа 550м2)".

Джерело: www.provix.com.ua 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ