пошук
Будівельна компанія Auroom та футбольний клуб «Рух(Львів)» домовилися про партнерство 2021-08-13 2021-08-13 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/auroom/auroom-ruh1.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Будівельна компанія Auroom та футбольний клуб «Рух(Львів)» домовилися про партнерство

Компанія веде будівництво трьох ЖК у Львові, а в рамках партнерства обіцяють також спільні яскраві акції поза стадіоном і футбольними іграми.
 
 
«Об’єднуємось заради підтримки та розвитку рідного міста та всієї України. Раді вітати наших нових партнерів - ФК “Рух”.  Ми з гордістю приєднуємось до такої сильної команди, адже попри любов до спорту, ми розділяємо й інші спільні цінності - повага, бажання бути першими і прагнення досконалості в тому, що ми робимо», - повідомили в компанії Auroom.


Підтвердили цю інформацію і в ФК «Рух (Львів)», які зараз грають в українській Прем’єр-лізі.

«Auroom – новий партнер ФК «Рух». Тисячі сімей знайшли домашній затишок завдяки спеціалістам AUROOM. Насамперед, для компанії в пріоритеті завжди стоїть кінцевий результат і щастя клієнтів. Ці цінності збігаються з нашим бажанням створити максимально якісну атмосферу на стадіоні для наших вболівальників», - йдеться в офіційному повідомленні на сайті команди.
 
Логотип компанії прикрасить ігрову та тренувальну форми клубу. Крім того, як кажуть в футбольній команді, спільно «Рух» та AUROOM потішать вболівальників яскравими і нестандартними акціями, які будуть проводитись не лише на стадіоні.

 
Компанія Auroom – будівельна компанія, що веде будівництво кількох житлових комплексів у Львові, зокрема на Січинського-Пимоненка (район вулиць Зелена-Джорджа Вашінгтона-Пасічна): ЖК AUROOM CITY (ціна від: 19 000 грн/кв.м.) і ЖК Аурум Санрайз (ціна від: 19 580 грн/кв.м.), а також ЖК Аuroom FOREST у Винниках - на візуалізації вище -  (ціна від: 14 700 грн/кв.м.).
 

 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
заповніть поле

введіть № телефону

Дата публікації: 13.08.2021
504 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Auroom City (Львів, вул.Пимоненка): завершується підготовка до здачі в експлуатацію

Хід будівництва ЖК «ЕКО-ДІМ на Тракті ІV». Фото

2-а черга ЖК «ЕКО-ДІМ на ТРАКТІ ІІ» здано в експлуатацію

Старт продажів. Нова секція ЕКО-ДІМ на Тракті Глинянському у Львові.

Нові ціни та площі квартир в комплексах Avalon у ЛьвовіВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників