пошук
Як архітектура та сусіди формують кожного з нас 2021-09-14 2021-09-14 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/avalon/changeYourWorld-21-09.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Як архітектура та сусіди формують кожного з нас

Новий візуальний ряд осінньої промокампанії Avalon покликаний показати, наскільки щоденні впливи та місце проживання впливають на людину і як можна налаштувати себе на позитив.  
 

«Ми всі живемо у цьому світі, взаємодіємо один із одним. Архітектура, погляди в суспільстві, думки близьких, місто, в якому живемо, культура, яку вибираємо, цінності - все це формує нас», - переконані в компанії.


 
Відтак у своїй осінній кампанії Avalon зосередився не в створенні нових меседжів, а радше на додатковому розшифруванні свого основного гасла Change your World.

До попереднього змісту, який багато хто почав асоціювати з переїздом в новий будинок, в компанії вирішили нагадати ще й внутрішні стимули, які не закінчуються з переїздом, а стають частиною нового життя.

«Дім - це місце, де ми проводимо значну частину свого життя, тому важливо розуміти, чи щасливі ви тут, чи комфортно вам у своєму оточенні, чи хотіли би ви прокинутись у цьому домі через 10 років? Змінюйте свій світ, якщо відчуваєте, що ви не там, де хочете бути, якщо не радієте від вигляду за вікном, якщо бракує простору, якщо “мої сусіди - не мої”. А найкращий спосіб змінити свій світ - переїхати в інший дім. Саме той дім, який полюбите всім серцем. Той, який стане віддзеркаленням вас самих», - говорять в компанії.

 
 
 
Днями, до речі, Avalon відзначив 7-річчя кампанії. В активі за цей час – 14 комплексів, дев’ять з яких (140 000 кв.м.) здано в експлуатацію; 2 торгово-офісних центри (NewPoint на Чорновола та Futura на Кульпарківській-Виговського).

Середньорічна рентабельність нерухомості, за підрахунками фахівців складає 22 %, а житлові комплекси преміум-класу Avalon Lux та  Avalon 37 відзначені преміями European Property Awards (міжнародний конкурс в Лондані) та V EE Real Estate Project Awards ( премія в сфері нерухомості країн Східної Європи).

 
Станом на сьогодні ведеться будівництво 5 ЖК, включаючи найвищі будинки Львова на Сихові – Avalon UP та новий в 5-8 поверхів Avalon Yard на Замарстинівській, де нещодавно було відкрито продажі в нових чергах комплексу.
 

 
 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
заповніть поле

введіть № телефону

Дата публікації: 14.09.2021
Дата оновлення: 14.09.2021
444 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Нові ціни та площі квартир в комплексах Avalon у Львові

Що збудовано на Тракті Глинянському у Львові. Фотоогляд комплексів ЕКО-ДІМ

Як порахувати дохідність від своїх вкладень в нерухомість

Будівельна компанія Auroom та футбольний клуб «Рух(Львів)» домовилися про партнерство

«Квартири місяця» у Львові – 83,3 кв.м. за 15 500 грн/кв.м. на Тракті Глинянському. Планування, фото з будмайданчика.Всі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників