пошук
Нові комунікації і компенсаційні резервуари дощової води: як облаштовують ЖК ЕКО-ДІМ на Надійній 2021-11-25 2021-11-25 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/EkoDim/nadijna/nadiyna-kom-2.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Нові комунікації і компенсаційні резервуари дощової води: як облаштовують ЖК ЕКО-ДІМ на Надійній

Житловий мікрорайон малоповерхової забудови в районі Старого Сихова  у Львові забезпечують новими комунікаціями, які проектувалися і розроблялися спеціально під потреби комплексу. Що входить та як це працюватиме – далі в матеріалі.
 


Особливістю нової системи комунікацій в комплексі стануть дренаж та спеціальні приймачі дощової та талої води.

«В часи змін клімату та все більш інтенсивних опадів звичайних рішень по каналізуванню є недостатньо. Вже не раз в нашому місті спостерігались ситуації, коли цілі мікрорайони «плавали» після чергової зливи. Тому інженерами компанії «Еко-Дім», спільно з проектантами комплексу, було вирішено облаштувати додаткові компенсаційні резервуари для прийняття дощових стоків в періоди особливо інтенсивних опадів. Крім того, на території передбачене правильне вертикальне планування, яке передбачає відведення води від будинків та від дитячих та інших майданчиків, перехоплення їх дощоприймачами і подальше відведення в ливневу каналізацію», - говорить Людмила Ярема, головна інженерка компанії «ЕКО-ДІМ».

Це, в свою чергу, має також забезпечити  збереженість та функціональність всіх передбачених майданчиків – дитячих, спортивних, відпочинкових, простір комплексу та доріг і хідників.
Взагалі до зовнішніх мереж, пояснюють в компанії, відноситься вся сукупність будівель і комунікацій, що забезпечує подачу в будинок чи комплекс ресурсів– тепла, води, газу, електрики та  каналізаційні мережі.
 
 
 
«Все повністю нове і сучасне – будинки, квартири, просторові рішення і комунікації. Одночасно з проектуванням комплексу, було розраховано потреби, необхідний додатковий запас потужності і, відповідно, будівництво нових комунікацій», - говорить керівник відділу продажу «ЕКО-ДІМ» Роман Бук.

Розрахунок проводили по всіх складових комплексу - житлові секції, освітній центр, дворівневий паркінг, комерційні і громадські приміщення. Всі частини, за словами представників компанії, можуть мати різне навантаження, а завдання комунікацій – забезпечити комфорт та безперебійне функціонування.   

Водопостачання забезпечуватиме окрема сучасна врізка до центрального водогону, що збільшує надійність та безперебійність мережі.  Мережа водопостачання передбачена з сучасних труб ПЕ, які унеможливлюють забруднення води іржею. Аналогічно потреби комплексу забезпечуватиме і нова каналізація та колектори. Для забезпечення якісного тиску води в кожному помешканні в будівлях передбачено спеціальні насосні установки.Частина нового хідника до комплексу, як і освітлення, вже влаштовано. Все електропостачання забезпечуватиме окрема підстанція, розрахована за таким же принципом, які і решта комунікацій.
Опалення та підігрів води – індивідуальне для кожної квартири. Таке рішення створює додатковий комфорт для мешканців. Кожен має змогу регулювати температуру індивідуально і приймати рішення про початок та закінчення «опалювального сезону» не залежно від інших мешканців чи погодних умов.

«Сьогодні нове житло – це не тільки квадратні метри житлової площі. Це повноцінний простір для життя, роботи та відпочинку. Тому особливу увагу звертаємо на багатофункціональність використання і якісне забезпечення комунікацій до комплексу та всередині помешкань. З такого розуміння ми розробляли проект і комунікації в ньому настільки ж важливі, як і планування квартири чи матеріали будівництва», - говорять в компанії.
 


Клас новобудови, зазвичай, визначають за внутрішнім наповненням комплексу та помешкань. В комплексі на Надійній дотримано принципів нерухомості бізнес-класу як для внутрішніх та й для зовнішніх мереж. Наприклад, до квартир вже будуть заведені як основні, так і додаткові мережі, включаючи домофон та інтернет. Це  забезпечить додатковий комфорт майбутнім мешканцям, які зможуть більше часу приділити облаштуванню оселі.

 
 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
заповніть поле

введіть № телефону

Дата публікації: 25.11.2021
1038 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Відкрито бронювання в 2-му будинку ЖК Silent park, Львів. Що пропонують

Старт продажів в ЖК Central Hills в Києві. Що пропонує новий бізнес-клас?

Спеціальні пропозиції на 3-кімнатні квартири від ЕКО-ДІМ. Умови та як скористатися

Старт бронювань в новій секції ЖК Perfect Life на вул.Лісній, Винники, Львів

Нові квартири: актуальні площі і ціни в ЖК Авалон у Львові. Листопад 2021Всі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників