пошук
Львів. ЕКО-ДІМ на Тракті: що роблять в травні та актуальні фото 2022-05-15 2022-05-15 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/EkoDim/progres/22-05-Trakt/progres_ED_Trakt-1_22-05-5.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Львів. ЕКО-ДІМ на Тракті: що роблять в травні та актуальні фото

Відкрито бронювання квартир в новій секції комплексу. Ціна в угодах фіксується в гривні, без прив`язки до курсу долара.
 
 
Компанія ЕКО-ДІМ розповіла про хід робіт, які заплановано виконати протягом травня в комплексі ЕКО-ДІМ на Тракті - багатофункціональний квартал – житло, офіси, на вулиці Тракт Глинянський в Личаківському районі міста. Зараз іде активне будівництво двох частин кварталу.
 
«Еко-Дім на Тракті 1»
4 черга :
Мурування зовнішніх стін і стін сходових маршів, Огородження системи димовидалення в 12-ій секції; Штукатурні роботи в 10-ій секції до 8-го поверху включно; Повний монтаж електричних мереж в 11-му під’їзді.
 
5 черга:
Завершити роботи, вийшовши на рівень 3-го поверху будинку (з муруванням до цього ж рівня стін ліфтових шахт та сходових маршів.

В другій половині квітні було підключено газ в 2-ій черзі і розпочато процес огляду квартир власниками. В травні розпочато бронювання квартир в новій черзі будівництва цього комплексу.

 
«Еко-Дім на Тракті 4»
1 черга:
В травні заплановано облаштування покрівлі, виконання 1500 кв.м. фасаду і укладання 756 кв.м. бруківки;  завершення монтажу водопроводу та електричних мереж в 2-му під’їзді.
2-а черга:
Монтаж  перекриття 9-й поверх; мурування зовнішніх стін на 4-му поверсі в 3-му та 4-му під’їздах; монтаж системи димовидалення та системи вентиляції.
 
 
Ціна на квартири в ЖК «ЕКО-ДІМ на Тракті»: від 23 470 кв.м.
Важливий момент: як повідомили в компанії, ціна в угодах купівлі квартир в комплексах девелопера фіксується в гривні, без прив`язки до курсу долара.
 
«При оформленні годи на купівлю квартири ми фіксуємо ціну в гривні. Відповідно вартість не буде мінятися в залежності від курсу щодня, а то й кілька разів на день. Кошти вносяться згідно ціни, за якою оформлено договір»,  – говорить керівник відділу продажу АН ЕКО-ДІМ Роман Бук
 
Дата публікації: 15.05.2022
Дата оновлення: 15.05.2022
92 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. Планування

Львів. ЖК Обрій 3 на Малоголосківській: монтаж комунікацій газопостачанняВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: