пошук
РІЕЛ відновлює будівельні роботи та продажі в Києві 2022-05-16 2022-05-16 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Riel/riel-ilustr.jpg
Енциклопедія Новобудов©

РІЕЛ відновлює будівельні роботи та продажі в Києві

На введеній в експлуатацію першій черзі ЖК «Львівська Площа» готуються до початку оформлення права власності на квартири.
 
фото з сайту компанії


Компанія Ріел відновлює роботу відділів продажу і будівництво об’єктів в столиці. По деяких об’єктах компанія не виключає коригування дати здачі в експлуатацію, але планує компенсувати це оперативним доступом до проведення ремонтів.

«Майстри вже повертаються до роботи на ЖК Ok’Land (всі три черги), ЖК Nordica Residence (перша та друга черги), ЖК «Берег Дніпра», ЖК Forward, ЖК «Львівська Площа». На введеній в експлуатацію першій черзі ЖК «Львівська Площа» розпочнеться оформлення права власності на квартири, як тільки запрацюють нотаріальні реєстри», - говорять в компанії.

В компанії зауважують, що по деяких об’єктах може бути скоригований термін завершення робіт, що викликано ускладненим постачанням будівельних матеріалів, їх істотним подорожчанням та іншими обставинами, спричиненими ситуацією в країні.

«Як компенсацію цих незручностей, ми забезпечимо інвесторам доступ до проведення ремонтних робіт, як тільки це дозволить будівельна готовність», - говорять в Ріел.

Також відновлюється продаж нерухомості, працюватимуть відділи продажу на вул. Глибочицькій, Повітрофлотському проспекті та на Дніпровській набережній (детальніше об’єкти і контакти компанії)

Раніше, в другій половині березня Ріел відновив будівництво у Львові і вже у квітні два об’єкти були здано в експлуатацію.

 
Дата публікації: 16.05.2022
108 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Львів. Відеоогляд приміщень під комерцію на Стрийській біля автовокзалу.

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. ПлануванняВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: