пошук
Івано-Франківськ. Знижка 1000 грн на кожен кв.м. в ЖК «Княгинин». Фото з будмайданчика 2022-05-18 2022-05-18 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Frankivsk/Knjagynyn/progres/22-05/KKnyaginin-22-05-5.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Івано-Франківськ. Знижка 1000 грн на кожен кв.м. в ЖК «Княгинин». Фото з будмайданчика

В травні також проводять газифікацію будинків першої черги і розпочато будівництво двох нових корпусів третьої черги комплексу, в яких пропонується оптимізоване планування 34-36 м² для 1-кімнатних квартир.
 
 
В ЖК «Княгинин»  пропонують квартири з знижкою 1 000 грн на кожен метр квадратний, при 100% оплаті вартості квартири у житловому. В наявності, як повідомляють в компанії, є вибір 1-, 2- та 3-кімнатних квартир. Акція дійсна до 31 травня 2022 р.
 
Станом на травень продовжується будівництво житлових секцій в 2-ій та 3-чергах комплексу, комерційних приміщень та ТРЦ “Княгинин”. У внутрішньому дворі 2-го паркінгу — виконується монтаж альтанок.
фото з ФБ комплексу
 
Продовжується і газифікація об’єктів.
 
«Наші працівники ведуть проєктування і поетапно здають будинки в експлуатацію. У житловому районі уже усе підготовлено для запуску газу у квартири першої черги. Також зроблені проєкти на ще декілька корпусів та продовжуються роботи по проєктуванню наступних. Деяка затримка з подачею газу по стояках виникає через відсутність у місті власників квартир виникає затримка подачі газу по стояках, але інших затримок по роботі немає», - говорить інженер компанії-забудовника “Спілка забудівників” Роман Лаврук.
 
Також, як повідомляє компанія, в травні розпочато будівництво 24 та 26 корпусів, в яких пропонується оптимізоване планування в 34-36 м² для 1-кімнатних квартир.
 
Детальніші характеристики квартир та комплексу можна переглянути на сторінці ЖК «Княгинин».
 
Дата публікації: 18.05.2022
108 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Львів. Відеоогляд приміщень під комерцію на Стрийській біля автовокзалу.

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. ПлануванняВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: