пошук
Львів. Avalon видав своїм інвесторам першу партію ключів від готових квартир 2022-05-19 2022-05-19 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/avalon/Keys2205/IMG_6768.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Львів. Avalon видав своїм інвесторам першу партію ключів від готових квартир

Компанія завершила будівництво двох об’єктів, продовжує будівництво всіх своїх комплексів та допомагають у тимчасовій та постійній релокації бізнесів у Львів.
 
 
В травні компанія завершила будівництво двох об’єктів у Львові – Zelena Street на вул. Зеленій та Flex на . З завершенням будівництва розпочато поетапний процес огляду кватир, а цього тижня вже видано першу партію ключів власникам від готових нових квартир.
фото компанії Avalon

 
«У цей складний, але дуже важливий для України період, як ніколи важливо, щоб кожен з нас добре робив свою справу. Сьогодні пріоритетом компанії Avalon є корпоративно-соціальна відповідальність. Перед кожним нашим клієнтом. Та перед кожним, хто обрав Львів новим домом»,  - говорить  Анастасія Гаврилова, маркетинг директор Авалон.
 
Що будують і що можна придбати
 
Будівельні роботи, за словами Ярослава Вознякя, директора департаменту продажу Avalon, тривають абсолютно у всіх проектах, а команда центру продажу працює онлайн та офлайн.
 
«Своїм власним капіталом та капіталом основних партнерів ми несемо повну відповідальність за збереження інвестицій своїх клієнтів. Це гарантує завершення будівництва усіх початих до війни проектів компанії», - говорять в компанії.
 
Водночас компанією було прийнято рішення сформувати продажний асортимент в готових об’єктів, або проектів з готовністю більше 80%: Avalon Zelena, Avalon Flex, Avalon UP на проспекті Червоної Калини та A37 на Личаківській.
 
Релокація, комерційні площі
 
«Ми також зосередили увагу на допомозі у тимчасовій та постійній релокації бізнесів у Львів. Знаємо, що і фрілансер і велика компанія однаково потребують комфортного простору, для продуктивної роботи.  Виробництва потребують комерційних приміщень. Ми працюємо, щоб і інші теж знову змогли це робити. У всіх нас спільна мотивація – підтримка економіки Країни. Ми впораємось. Разом точно впораємось», – Анастасія Гаврилова, маркетинг директор Авалон.
 
Так, зокрема, в ЖК Авалон на Зеленій, 204 б в середині квітня було відкрито відділення медичної мережі «Добробут», що переїхали з інших міст країни. Тут можна буде отримати фахову медичну допомогу терапевта, педіатра, ендокринолога, гастроентеролога, невролога, отоларинголога та гінеколога. У клініці щовівторка вимушені переселенці зможуть отримати безоплатну консультацію сімейного лікаря та педіатра.
 
Подивитися всі об’єкти Avalon у Львові
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
заповніть поле

введіть № телефону

Дата публікації: 19.05.2022
Дата оновлення: 19.05.2022
102 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Львів. Розпочато процес передачі власникам квартир ЖК Avalon Holiday

Креатор-Буд: знижки 10% на квартири в ЖК Львова та Києва

1 червня Київміськбуд відновлює роботу офісів та на будівництві комплексів будмайданчиках

1-кімнатна квартира в ЖК «Коло Львова», Брюховичі. Планування

Львів. ЖК Обрій 3 на Малоголосківській: монтаж комунікацій газопостачанняВсі новини
 
Підписуйтесь та отримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників: