Всі новобудови України
 
пошук по назві

У Львів «вбудують» бізнес-сіті

До 2018 року девелоперська компанія «Технопарк» має намір вкласти понад $20 млн. у будівництво першого сучасного бізнес-сіті у Львові. 

Воно налічуватиме  10 корпусів, об'єднаних спільною територією та інфраструктурою, загальною площею понад 60 000 м2.

 

Компанія «Технопарк» працює на ринку комерційної нерухомості Львова з 2002 року і входить до холдингу компаній, об’єднаних навколо «Концерну Галнафтогаз». «Технопарк» надає повний спектр послуг, пов’язаних із девелопментом комерційної нерухомості. Основний проект компанії – будівництво першого у Львові бізнес-сіті, що стартувало у другій половині 2000-х років. Сьогодні компанія оперує орендними площами із загальним метражем понад 30 тис. м2.

 

Тарас Цибульський, комерційний директор «Технопарку»,  нині переконаний, що бізнес-сіті стане потужним діловим ядром Львова і всього західноукраїнського регіону, центром бізнесової активності і розвитку передових технологій. За його словами, ключовий принцип роботи бізнес-сіті полягає в тому, що клієнтам пропонують продумане до дрібниць комфортне середовище з  повним комплексом сервісних послуг і вдалою локацією. У Львові воно займатиме площу близько 4 га , що зробить його максимально зручним з точки зору транспортної логістики: 5 хвилин на авто до залізничного вокзалу, 10 хвилин – до центру міста, 15 хвилин – до Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького.

 

Наразі, за інформацією прес-служби ЛМР, тут функціонує вже 6 корпусів ділового містечка, останній з яких здано в експлуатацію у серпні 2014 року. У найближчих планах «Технопарку» – будівництво офісно-розважального корпусу, першого з двох багаторівневих автопаркінгів на 400 місць, автономних котелень й низки інших інфраструктурних об’єктів. Водночас проектом передбачені й окремі паркувальні місця для велосипедистів та озеленення навколишньої території. Поруч із офісними центрами буде розміщено банки, діагностичні й туристичні центри, ресторани, салони краси, заклади торгівлі тощо.

 

Вже зараз на офісних площах львівського бізнес-сіті працює понад 150 компаній-орендарів, які забезпечують приблизно 3000 робочих місць у Львові. До 2018 року ця цифра, за прогнозами, може зрости у 2-3 рази. Понад 50% орендних площ  бізнес-сіті обіймають сьогодні компанії, що працюють у сфері ІТ. Адже останнім часом ця галузь розвивається у Львові надзвичайно активно.

 

«Сьогодні у галузі інформаційних технологій у Львові задіяно вже понад 10 тисяч працівників і їхня кількість продовжує збільшуватись. Останнім часом до нас неодноразово зверталися IT-компанії зі східних регіонів України, стосовно відкриття офісів і створення нових робочих місць саме у Львові, – розповідає  керівник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль. – Наше місто має абсолютний потенціал для того, щоб стати одним з найбільших осередків новітніх технологій у Центральній Європі. Для цього у Львові є кваліфіковані трудові ресурси, вигідне транспортне сполучення з європейськими державами, зручна міська інфраструктура».

джерело: Куплю Квартиру


 

 

Читайте також інші новини даної теми

Классификация бизнес-центров Одессы

Вигідне розтермінування від ЖК Кампус (Київ)

Стеклянная мебель и декор

Выбираем диван для квартиры с толком, с чувством, с расстановкой

У Львові збудовано новий мікроквартал від ЕКО-ДІМ