Всі новобудови України
 
пошук по назві

Новини ринку нерухомості

АналітикаНовини компанійНовини ринку нерухомостіВсі новини
 
12 жовтня 2019

Як відбувається покупка квартири в новобудові.

Новобудови приваблюють багатьох покупців можливістю зробити вигідну угоду, адже вартість квартири на початковому етапі буде набагато нижче. Їх перевагою є відсутність проблемних сусідів з низьких соціальних груп, можливість користуватися благами, які дають нові будівельні технології та матеріали.


05 жовтня 2019

Як безпечно купити квартиру в новобудові

Поради з безпеки покупки квартири в новобудові. Як без ризику купити квартиру.

Купівля нерухомості на первинному ринку - відповідальна справа, поспіх в якому не припустимий. Купівля житла на початковому етапі будівництва пов'язана з певними ризиками. Необхідно ретельно підготуватися і знати, як купити квартиру в новобудові, щоб не обманули шахраї або несумлінні забудовники. Якщо при покупці квартири скористатися порадами досвідчених юристів і прислухатися до рекомендацій знайомих, які вже здійснили безпечну покупку квартири, то і ризики при покупці будуть мінімальними.


20 вересня 2019

​Купуючи квартиру вперше, можна повернути більше тисячі доларів

За словами девелоперів і юристів багато клієнтів купують нерухомість вперше і можуть повернути сплачений при цьому пенсійний збір 
 


11 вересня 2019

Пайовий внесок у розвиток інфраструктури можуть скасувати. Документ та норми

Відповідний законопроект прийнято парламентом в першому читанні і скоротили термін підготовки до другого читання. Порівняльна таблиця змін
 


22 серпня 2019

Де у Львові купити готові квартири в зданих новобудовах. Адреси, фото, планування.

 В минулому огляді «Енциклопедії новобудов» йшлося про нові об’єкти, продаж в яких тільки відкрився в липні-серпні. Цей присвячено квартирам, які можна придбати в уже збудованих та зданих в експлуатацію новобудовах.