Всі новобудови України
 
пошук по назві

Новини ринку нерухомості

АналітикаНовини компанійНовини ринку нерухомостіВсі новини
 
13 грудня 2019

Новобудова на Личаківській у Львові отримала європейську відзнаку

Андрій Худо повідомив сьогодні про отримання відзнаки «Кришталева Цегла» зданим в експлуатацію проектом новобудови «Квітка.Майстерня Будинків».
 


13 грудня 2019

Нові норми перепланування та квартири вільного планування. Як скористатися на практиці

Можливість перепланування в новій квартирі є вагомим фактором для майже 50% львів’ян, що розглядають купівлю житла. Варіантом, що пропонує зручне рішення, стали пропозиції квартир вільного планування. Сьогодні розповідаємо про те, що ж таке вільне планування, а також нові правила перепланувань, які не потребують окремих дозволів та як організувати перепланування, щоб не витрачати зайві кошти.
 


02 грудня 2019

На яких поверхах краще купувати квартири в новобудовах

Нові проекти будинків, матеріали та правила міняють пріоритети вибору квартири. Розбиралися, що сьогодні більш важливе і чому.
 


30 листопада 2019

​Новобудову у Львові визнали кращим будинком 2019. Переможці V Eastern Europe Real Estate Forum

Серед переможців: міжнародний аеропорт в Запоріжжі - суспільний простір, New Work Labs (Київ) – коворкінг, Mobile Expo Lab by TSEH AG - інновації, Lustica Bay (Montenegro) – відпочинковий проект та Avalon 37 - житловий будинок у Львові
 


14 листопада 2019

​Доповнено."Чорна П'ятниця"-2019 – знижки на квартири у Львові. Перелік пропозицій

Бронювання квартир за цінами "Чорної П'ятниці" вже відкрито на квартири в ЖК "Пасічний", Villa Magnolia (вул.Пасічна), ЖК "Сусіди", "М'ята Авеню" (м.Винники), HYGGE148 на Пасічній та інших