Всі новобудови України
 
пошук по назві

Запрошуємо на Ярмарок Нерухомості, що відбудеться 17-20 березня у Львові

17-20 березня будівельний сезон відкривають Ярмарок Нерухомості та Міжнародний Весняний Будівельний Форум.  Ці весняні дати вибрані не випадково, адже після зимового затишшя березень вважається найбільш активним в частині пошуку і придбання нерухомості.
 
Ринок комерційної нерухомості постійно розвивається - з'являються нові гравці, сучасні об'єкти. Конкуренція тут дуже серйозна, і на плаву може втриматися лише той, хто тримає руку на пульсі подій, що відбуваються, стежить за новинами і знає, що відбувається на ринку.

«Ярмарок Нерухомості» стане  ключовим заходом у Західному регіоні та ефективним майданчиком для представлення ринку нерухомості від новобудов і об'єктів комерційної та закордонної нерухомості, до ринку вторинного житла, а також сфери юридичних і банківських послуг.
 
Ярмарок розрахований на різнопланового відвідувача, який зацікавленний в інвестуванні, придбанні, продажі та оренді нерухомості, а також отриманні професійної інформації та послуг з перших рук.
 
Ярмарок Нерухомості пройде разом з Весняним Будівельним Форумом, який цього року приймає «зелене» забарвлення та відбувається під гаслом «На шляху до енергоефективності», адже зниження енерговитрат стало завданням номер один в умовах сучасної кризи, а застосування альтернативного теплопостачання та збереження ресурсів безпосередньо пов'язане з сучасними технологіями будівництва і адаптації існуючого житла.
 
На Форумі можна буде ознайомитись з сучасними програмами енергоефективності та цільовими фінансовими програмами, що діють в Україні, ознайомитися з досягненнями європейських країн у сфері впровадження енергоефективних технологій,  отримати консультації банків щодо кредитування, а також відвідати тематичні майстер-класи і презентації.

Учасниками цих заходів є представники фінансових цільових програм, консалтингових компаній, банківських установ, виробники енергозберігаючих технологій та потенційні клієнти.

Час роботи: 
17.03           12:00 – 18:00
18 -19.03    10:00 – 18:00
20.03           10:00 – 14:00

Місце проведення: Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м. Львів

Партнер Ярмарку Нерухомості: Фінансова Компанія "Екскомбуд-Інвест».

Інформаційна підтримка: інтернет-сайт «Енциклопедія новобудов»

Організатор:  ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (032) 2970628, www.galexpo.com.ua

Детальніше про усі заходи  http://www.galexpo.com.ua/uk/exhibition-2015/214.html
 
 

Читайте також інші новини даної теми

Выставка-форум «Международная недвижимость-2016»

PRO Development змінює формат Ярмарку новобудов

ТОП 20 лучших компаний и новостроек 2016 года

Строительство: кому и за что достаются награды

Выставка "Kiev Property WorkShop" 4 и 5 марта расскажет, как просто и выгодно приобрести недвижимость за рубежом