Всі новобудови України
 
пошук по назві

Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2015: будуємо нове майбутнє!

25-28 березня 2015 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» вас очікує Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2015 - найважливіша професійна подія в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту!  InterBuildExpo 2015 - це:

• Головна подія будівельної галузі, яке дає старт будівельному сезону 2015.
• Найвдаліше місце для пошуку бізнес-партнерів, укладання контрактів, презентації нових технологій і матеріалів.
• Місце, де зберуться перші особи всіх провідних компаній будівельного ринку (інвестори, девелопери, проектанти, будівельники, виробники та постачальники будівельних матеріалів).
• Майданчик, на якому сфокусована інформація про всі зміни в будівельному законодавстві.
• Презентація будівельних проектів країн ближнього зарубіжжя 2015 на експозиції та профільних форумах.
• Унікальна програма бізнес-форумів, конференцій, семінарів та майстер-класів, що охоплює усі актуальні напрями розвитку будівельної галузі.

 InterBuildExpo щорічно збирає лідерів бізнесу для обміну досвідом, конструктивної дискусії, вироблення актуальних рішень та просування нових проектів. Виставка InterBuildExpo - це великий ресурс цінної інформації та можливість повною мірою побачити і оцінити поточні пропозиції будівельного ринку, виділити свою нішу та знайти партнерів для успішної реалізації амбітних проектів.

 В організації виставки застосовується принцип чіткого зонування: три павільйони та відкрита зона вулиці. Перший павільйон «Будівництво та Архітектура» представить розділи «Проектування та капітальне будівництво», «Фасади. Покрівля. Ізоляція»,«Віконні системи. Ворота. Автоматика». Другий павільйон об'єднає три тематичні зони: «Озеленення, ландшафтний дизайн та садова техніка», «Енергоефективні та еко-технології», «Інструмент та обладнання». Третій буде присвячений темам «Кераміка. Сантехніка. Камінь »,«Інтер'єр і дизайн»,«Двері та фурнітура». На відкритому майданчику буде розміщена будівельна техніка й устаткування.

 Щорічно виставка InterBuildExpo привертає численну аудиторію професійних операторів, забудовників, архітекторів, дизайнерів, рітейлерів, інвесторів, інженерів та будівельників, стаючи епіцентром ділової активності будівельного бізнесу.

 Новий сезон формує нові виклики, до яких потрібно бути готовим заздалегідь, розуміючи всю проблематику питання. Ретельно підготовлена організаторами унікальна програма заходів http://www.buildexpo.kiev.ua/pro-proekt/programa-vistavki?lang=ukіз залученням експертів галузі є зручним комунікаційним майданчиком для обговорення найбільш гострих питань бізнесу в Україні.

 Основна роль будівельної виставки InterBuildExpo полягає в тому, що вона є ринкоутворюючим елементом, на ній задаються тенденції галузі та вектори розвитку на цілий рік.

 Запрошуємо до співпраці усіх операторів будівельної індустрії України. Ми пропонуємо врядування та розвиток вашої компанії за допомогою кращого інструменту на ринку!

 «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Дирекція виставки InterBuildExpo:

тел. / факс: +38 (044) 490-62-20, +38 (044) 461-93-46
build@kmkya.kiev.ua
www.buildexpo.kiev.ua

 


 

Читайте також інші новини даної теми

Выставка-форум «Международная недвижимость-2016»

PRO Development змінює формат Ярмарку новобудов

ТОП 20 лучших компаний и новостроек 2016 года

Строительство: кому и за что достаются награды

Выставка "Kiev Property WorkShop" 4 и 5 марта расскажет, как просто и выгодно приобрести недвижимость за рубежом