Всі новобудови України
 
пошук по назві

Голландська компанія розпочне будівництво індустріального парку у Львові вже наступного року

16 червня конкурсна комісія Львівської міської ради оголосила переможця конкурсу з будівництва Індустріального парку у Львові.


Ним стала компанія «Сіті Парк Львів», яка є дочірньою структурою голландської компанії «СТР».
 

Будівництво заплановано на наступний рік.
 

Для старту проекту тепер необхідно затвердити технічну документацію і місто повинно виконати свою частину зобов’язань – підвести інфраструктуру, як то газ, електроенергію до ділянки. Для цього в міському бюджеті передбачено 10 млн грн.
 

«Ми виконаємо свої зобов’язання, а інвестори планують розпочати будівництво вже наступного року. Згідно з бізнес-планом компанії «СТP», вони планують вкласти близько 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території індустріального парку», - розповіла Ольга Сивак.
 

В мерії наразі не знають, які саме компанії готові перенести виробництво на український ринок, проте, як розповіли чиновникам представники інвесторів, вони планують, що у львівському індустріальному парку буде розташовано приладобудування, деревообробка та логістичні склади.
 

Індустріальний парк буде розташований у межах промвузла «Рясне-2», обмежений вул. Шевченка, територією головного конструктивного бюро ВАТ «Автонавантажувач», проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу. Фактична площа території становить 23,513 га (з проїздами та коліями), з яких 22,6 га – площі земельних ділянок. Індустріальний парк створюється на термін не менше 30 років з можливістю пролонгації.


zaxid.net


 

Читайте також інші новини даної теми

Выставка-форум «Международная недвижимость-2016»

PRO Development змінює формат Ярмарку новобудов

ТОП 20 лучших компаний и новостроек 2016 года

Строительство: кому и за что достаются награды

Выставка "Kiev Property WorkShop" 4 и 5 марта расскажет, как просто и выгодно приобрести недвижимость за рубежом