Всі новобудови України
 
пошук по назві

Нові торгові комплекси в центрі Львова

Задовільнити попит на комерційні площі в центральній частині міста є важливим завданням для міста з таким потенціалом, який є у Львова. І для задоволення цього попиту впродовж наступних двох років у Львові в центральній частині міста планується відкриття 5 нових торгових комплексів. Ці  комерційні об’єкти зараз перебувають на різних стадіях будівництва.

Перший з п’яти вже частково відкрився  - це новозбудований двоповерховий торговий центр по пр. Чорновола – вул. Удатного.

 На стадії будівництва знаходяться:  6-ти поверховий торгово-офісний центр на пл. Соборній, 7-ми поверховий багатофункціональний комплекс " Ріус" по вул. Наливайко – Гнатюка та поруч торговий пасаж по вул. Гнатюка – пр. Свободи. Здача цих об’єктів заплановано на кінець 2013 – поч. 2014 рр.

В травні цього року розпочалась підготовка до будівництва найбільшого в центральній частині міста та одного з найбільших у Львові  торгово-розважального комплексу "Форум Львів" по вул. Куліша-Під Дубом загальною площею майже 70 000 м. кв. Комплекс з трьох поверхів буде включати в себе торгову галерею, продуктовий супермаркет "Амстор", супермаркет електроніки "Комфі"  та розважальну зону ( 7-ми зальний кінотеатр "Планета кіно", дитячий розважальний центр "Ігроленд", та інш.). Здача об’єкту запланована на друге півріччя 2014 р.

 У 2015 році  в центрі міста планується звести новий 6-ти поверховий торговий центр по вул. Нижанківського – пр. Шевченка. На даний час триває підготовка до будівництва. Також  до 2015 р. планується добудувати сучасний торгово-офісний центр по вул. Шухевича-Франка.
     
Для отримання більш детальної  інформації по даним об’єктам нерухомості дивіться розділ  "торгові центри" нашого сайту.

Джерело: Ениклопедія новобудов (Novobudovy.com)
 

Читайте також інші новини даної теми

Выставка-форум «Международная недвижимость-2016»

PRO Development змінює формат Ярмарку новобудов

ТОП 20 лучших компаний и новостроек 2016 года

Строительство: кому и за что достаются награды

Выставка "Kiev Property WorkShop" 4 и 5 марта расскажет, как просто и выгодно приобрести недвижимость за рубежом