Всі новобудови України
 
пошук по назві

Нові правила розрахунків збільшують попит на первинному ринку нерухомості

«Нові правила розрахунків не зменшили позитивної тенденції придбання квартир в новобудовах, а навпаки – приводять до збільшення попиту - говорить Роман Бук, директор АН «ЕКО-ДІМ». – Первинний ринок нерухомості сформувався за останні роки як надійний і відповідальний сектор операцій з нерухомістю. Покупці квартир обирають компанії та способи операцій з нерухомістю, де є гарантії безпечних угод».
Нагадаємо, що 1 вересня набрала чинності постанова Нацбанку, відповідно до якої розрахунки, що перевищують 150 тисяч гривень, повинні здійснюватися в безготівковій формі.

«По факту, станом на сьогодні, первинний ринок виявився більш готовим до нових правил розрахунків, а покупці охочіше купують квартири саме на первинці. Адже на вторинному ринку в основному угоди відбувалися в готівковій формі і учасники операцій купівлі-продажу рідко залучали банківські установи для розрахунків. Це питання усталеної звички. Відповідно, на «вторинці» зараз починають розроблятися і використовуватися різноманітні схеми. Як обійти вимоги закону. На практиці це збільшує ризики для покупців квартир», - говорить Роман БУК.

Тим часом первинний ринок, зкорема ЕКО-ДІМ, давно використовують фінансові механізми забезпечення надійності угод купівлі-продажу. Розрахунки здійснюються через банківські платежі і всі учасники угоди мають гарантії виконання своїх зобов’язань, відтак Останні тенденції показують, що кількість угод на первинному ринку збільшується, оскільки частина людей, що розглядали можливість придбання квартири, воліють за краще купити квартиру в новобудові через надійну компанію, аніж мати додаткові клопоти на вторинному ринку.

«Серед основних переваг купівлі квартир в новобудові є: - надійність, законність угод, відпрацьовані механізми купівлі-продажу та можливість безвідсоткового розтермінування платежів до кінця будівництва. Сформувавши графік таких платежів, покупець може розрахувати необхідні суми, які вноситиме протягом будівництва, на відміну від вторинного ринку, де подібна послуга або пов’язана з ризиками, або взагалі неможлива», - говорить директор АН «ЕКО-ДІМ» Роман БУК.

Читайте також інші новини даної теми

Выставка-форум «Международная недвижимость-2016»

PRO Development змінює формат Ярмарку новобудов

ТОП 20 лучших компаний и новостроек 2016 года

Строительство: кому и за что достаются награды

Выставка "Kiev Property WorkShop" 4 и 5 марта расскажет, как просто и выгодно приобрести недвижимость за рубежом