пошук по назві
Які 1-кімнатні квартири купують у Львові і що формує попит 2020-02-25 2020-06-21 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/Lazur/usplashfromitaly.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Які 1-кімнатні квартири купують у Львові і що формує попит

1-кімнатні квартири займають майже половину всього попиту ринку нерухомості Львова. Такі дані дослідження попиту та моніторингу, проведеного сайтом «Енциклопедія Новобудов» за останні місяці.
 
 

«Зміни на ринку стосуються радше площі. Зараз частіше шукають квартири площею від 40 до 50 квадратних метрів з просторою кухнею», - розповідає Денис Шульга, «Енциклопедія Новобудов».
 


Якщо порівнювати з минулими роками, то зараз менш популярні стали 1-кімнатні квартири дуже малої (20-30 кв.м.) і дуже великої площі (понад 50 кв.м.). Причина такого вибору полягає в ціні та сучасних плануваннях квартир, говорять фахівці ринку.
 

«З відгуків наших клієнтів бачимо, що вони надають переваги оптимальній площі, яку можна ефективно використовувати без додаткових витрат. Основні параметри – простора кухня, наявність зручного балкону або лоджії, зручне планування та прозора цінова політика», - говорять в компанії Lazur Group, які будують два будинки у Львові.

 

За словами представників компанії, навіть якщо брати різні типи будинків – чи будинок клубного типу чи сучасний багатоповерховий будинок, люди віддають перевагу практичним рішенням і комфорту.
 

 

«Люди обирають зручну квартиру, яка не буде «затісна» і не матиме зайвого, бо це впливає на ціну, навіть якщо не одразу, то в процесі її облаштування», - пояснюють в компанії.


Щоб визначити оптимальні параметри, розповідають в компанії, були проведені спеціальні моделювання, які враховували варіанти площу та ергономіки, можливість трансформації квартири – наприклад в квартиру-студію, різні дизайн-проекти з перестановками меблів, витрати на утримання помешкання тощо. Такий підхід дає, за їх досвідом, можливість отримати оптимальний баланс з точки зору проживання і фінансів.
 

 

«Що стосується ціни, то ми в компанії прийняли рішення про одинакову ціну, без штучних націнок за поверх. Клієнти можуть обирати квартиру, орієнтуючись на власні смаки без фінансового навантаження», - говорять в LazurGroup.


Як показали попередні спостереження ринку, супутніми факторами, які впливають на вибір квартири, є ціна та локація новобудови. До переваг зараховують зручне розміщення поблизу транспортних розв’язок, зелених зон та соціальної інфраструктури, матеріали будівництва і наявність дозвільної документації, щоб бути впевненим в захищеності своїх інвестицій.
 
 
 
Дата публікації: 25.02.2020
Дата оновлення: 21.06.2020
1878 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Знижка 136 500 грн на квартиру в новобудові Holiday поруч вул. Стрийської у Львові

Житлові комплекси на Пасічній назвали серед кращих прикладів житлового будівництва

Де купити квартиру в новобудовах Львова на старті будівництва. Адреси, ціни

Нова квартира тижня у Львові: знижка 24 095 грн з 29 червня до 6 липня

Львівського забудовника оштрафували на 68 000 гривень за інформацію про дитячий садок на «Новому Львові»Всі новини