пошук по назві
​У Франківському районі Львова планують збудувати новий будинок 2020-06-24 2020-06-24 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/karpatbud/14-Karvatskyj-IuM_vul-Chervona-17-9-2048x1386.jpg
Енциклопедія Новобудов©

​У Франківському районі Львова планують збудувати новий будинок

Будівництво заплановано на вулиці Червоній (бічна вул.Княгині Ольги), неподалік комплексу «Медик»
 
 
Виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови й обмеження на проектування новобудови по вул. Червоній, 17.
Згідно з рішенням, це має бути будинок, висотою не більше 30,50 м. Така висота це орієнтовно 9-10 поверхів для звиклих багатоповерхівок, але в реальності кількість поверхів може бути і меншою – в залежності від остаточного проекту.
 Можлива візуалізація проекту з сайту portal.lviv.ua
 
До того ж, зважаючи на те, будівництво цього, як вказано в містобудівних умовах та обмеженнях «багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом» розташоване у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови у межах історичного ареалу міста, то проектування об’єкту замовники мають здійснювати з врахуванням вимог збереження традиційного історичного середовища міста, передбаченими Законом України “Про охорону культурної спадщини“ та рішення виконкому “Про затвердження меж історичного ареалу та зони регулювання забудови міста Львова“.

Замовниками будівництва вказані фізичні особи Марина Дьоміна та Юрій Карвацький. У Львові Юрія Карвацького знають як засновника групи компаній та президента корпорації «Карпатбуд».

До речі, трохи далі від центру, але неподалік від планованого будівництва на вул.Червоній, корпорація Карпатбуд нещодавно закінчила будівництво малоповерхового будинку клубного типу на вул.Модавській,23.

 
Крім малоповерховості, будинок девелопер проектував і з унікальною для новобудов в місті  системою опалення - на основі геотермального насосу, в можливостях якого закладено опалення, обігрів води і кондиціонування.


 
Дата публікації: 24.06.2020
Дата оновлення: 24.06.2020
748 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Нацбанк знизив облікову ставку до 6%. Що це означає для ринку нерухомості

Знижка 136 500 грн на квартиру в новобудові Holiday поруч вул. Стрийської у Львові

Житлові комплекси на Пасічній назвали серед кращих прикладів житлового будівництва

Де купити квартиру в новобудовах Львова на старті будівництва. Адреси, ціни

Нова квартира тижня у Львові: знижка 24 095 грн з 29 червня до 6 липняВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників