пошук по назві
Львівського забудовника оштрафували на 68 000 гривень за інформацію про дитячий садок на «Новому Львові» 2020-06-25 2020-07-06 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/New-Lviv_2014-2017.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Львівського забудовника оштрафували на 68 000 гривень за інформацію про дитячий садок на «Новому Львові»

Антимонопольний комітет вирішив, що не надавши заздалегідь інформації клієнтам про будівництво дитячого садка та загальну кількість будинків, компанія отримала конкурентну перевагу на ринку. Тим часом в районі «Нового Львова» заплановано відкриття також і нової школи орієнтовно на 500 учнів.
 
 
Західне міжобласне тервідділення Антимонопольного комітету України оштрафувало на 68 тис. грн будівельну компанію «Новий Львів», повідомляє антикорупційний сайт «Наші гроші.Львів. Згідно з матеріалами рішення, скаргу направили троє позивачів, які у 2013-2014 роках уклали угоду з ТОВ «ФК Новий Львів». У скарзі вони зазначають, що на той момент їм надали візуалізації майбутнього житлового комплексу на Тернопільській,21А, згідно з якими передбачалось, що квартал складатиметься з 6 житлових будинків, а в червні 2017 року на території ЖК розпочали будівництво дитячого садка та двох додаткових житлових будинків. Відтак покупці квартир стверджують, що вони б не купували квартири у цьому житловому кварталі, якби знали про кінцевий проект житлового масиву.
 Зліва проект 2014 року, справа – 2017 року. Візуалізація з сайту «Наші Гроші.Львів»
 
Адміністративна колегія західного відділення Антимонопольного комітету своїм рішенням кваліфікувала дії компанії як порушення, передбачене статтею 15 п.1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» - оскільки компанія на їх думку, знала і не вказала одразу інформацію про майбутнє будівництво дитячого садка, що створило підприємству перевагу над своїми конкурентами на ринку. Згідно рішення компанія зобов’язана сплатити штраф 68 тисяч гривень протягом двох місяців або ж звертатись до суду.

Прикметно, що дві квартири в новобудові на Тернопільській, 21 А купила і Львівська міська рада, а 5 квітня 2019 року, як повідомляв сайт ZIK, виконком ЛМР прийняв рішення про вилучення з відомчого житлового фонду цих квартир, що підтримала і сесія ради.

Загалом масив на Новому Львові, в районі вулиць Тернопільська, пр.Буйка, Луганська, Угорська, пр.Червоної Калини активно розвивається – здані в експлуатацію та будуються нові комплекси від різних забудовників. На вересень цього року також було заплановано відкриття нової школи за адресою вул.Угорська,14. Освітнім оператором стала КМДШ , яка  анонсувала початок діяльності в новій школі.

 
 
 
Дата публікації: 25.06.2020
Дата оновлення: 06.07.2020
484 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Нацбанк знизив облікову ставку до 6%. Що це означає для ринку нерухомості

Знижка 136 500 грн на квартиру в новобудові Holiday поруч вул. Стрийської у Львові

Житлові комплекси на Пасічній назвали серед кращих прикладів житлового будівництва

Де купити квартиру в новобудовах Львова на старті будівництва. Адреси, ціни

Нова квартира тижня у Львові: знижка 24 095 грн з 29 червня до 6 липняВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників