пошук по назві
Нацбанк знизив облікову ставку до 6%. Що це означає для ринку нерухомості 2020-07-10 2020-07-10 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/EkoDim/eko-dimTrakt2.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Нацбанк знизив облікову ставку до 6%. Що це означає для ринку нерухомості

Експерти ринку відмічають зростання зацікавлення інвестицій в нерухомість на противагу зниження дохідності за депозитами. Чому так відбувається та особливості, що цьому сприяють.
 
 
6% - дійсно рекордно низька цифра облікової ставки для країни. В НБУ вважають, що такий захід має підтримати економіку під час кризи, пов’язаної із коронавірусом та карантином - споживачі, зокрема, і бізнес, зможуть вільніше оперувати кредитними грошима, а це збільшить конкуренцію та позитивно вплине на споживчі ціни і послуги.
 
Інша сторона полягає в тому, що зі зменшення вартості кредитів, дешевшають і депозити, адже ставки за депозитами комерційних банків також прив’язані до неї. Що менша облікова ставка, то менший відсоток отримають ті, хто зберігає свої заощадження на депозитах у банках.
 
В цій ситуації фахівці прогнозують збільшення зацікавлення нерухомістю як альтернативою пасивного заробітку.
 
Роман Бук, керівник відділу продажів компанії «ЕКО-ДІМ» в коментарі розповів, що нерухомість в таких умовах стає більш прибутковою.
 
«Якщо говорити про конкретні приклади, то, наприклад, влітку 2019-го 2-кімнатні квартири площею 54 м² в житловому комплексі «Еко-Дім на Тракті І» коштували 621 000 грн., а сьогодні - 756 000 грн., тобто за один рік різниця становила приблизно 22%, що вже практично вдвічі більше, ніж дохід за депозитом», – розповідає Роман Бук.
 візуалізація ЖК "ЕКО-ДІМ на Тракті"

«Фінансові аналітики прогнозують, що на кінець 2020 року значення індексу ставок за річними депозитами в гривні (UIRD) сягне 10-10,5%, а в 2021 році українці будуть звикати жити за умов ставок за депозитами, меншими за десять відсотків у гривні, чого не траплялося раніше», – прогнозує експерт.
 
З огляду на це, говорять в компанії, можна стверджувати, що інвестування в новобудови є альтернативою депозитним вкладам, що вже відчутно по зверненнях і самих клієнтів.
 
Серед переваг вкладення коштів в нерухомість Роман Бук називає і фінансові програми розтермінування платежів, що дозволяють вкладати кошти поступово, не втрачаючи в кінцевому варіанті.
 
«Розтермінування у випадку інвестування є надзвичайно вигідною опцією, тим більше, що маємо вигідні умови розтермінування без сплати зайвих відсотків з першим внеском є на рівні 20-30%. А термін розтермінування клієнт може обирати, зважаючи на плановану здачу в експлуатацію новобудови», – говорить Роман Бук.
 
Довідка:
ЕКО-ДІМ – одна з найбільших будівельно-девелоперських компаній Львова, що веде зараз будівництво кількох об’єктів, серед яких:
ЖК «ЕКО-ДІМ на Тракті», що складається з кількох черг, а будівництво першої плановано завершується вже восени 2020 року та
Клубний будинок в центрі Львова «ЕКО-ДІМ на Батуринській» – здача в грудні 2020 року.
 

 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
Invalid Input

Ви забули ввести № телефону

Дата публікації: 10.07.2020
536 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

2-кімнатна квартира на Топольній зі знижкою 76 692 гривень

Дитячий садок в ЖК Галжитлобуд на Стрийській,45 відновлює роботу

Що за фасадом? Як дізнатися, що думає про клієнта забудовник

​Мікрорайон Під Голоском. Інфраструктура, будівництво школи та перспектива: коментарі фахівців та експертів. Відео

Безпека, простір та якісні матеріали: нові квартири в новобудові на Зеленій.Всі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників