пошук по назві
Квартири з терасами. Можливості та переваги на приклад openspace львівської новобудови 2020-09-07 2020-09-07 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/LevDevelopment/flat-31.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Квартири з терасами. Можливості та переваги на приклад openspace львівської новобудови

Відкритий простір – балкони і тераси - сьогодні стали трендом і міняють не тільки зовнішній вигляд новобудов, але й самих квартир. Планування, можливості і переваги – на прикладі конкретної квартири в ЖК HYGGE 148.
 

Проект квартир з терасами реалізується зараз в ЖК HYGGE на вулиці Пасічній від компанії LEV Development.
Сьогодні, розповідають в компанії, популярними є великі балкони, тераси і еркери, де засклена частина кімнати чи кухні ніби виступає назовні і розширює приміщення. Часто можна зустріти варіант з двома виходами на балкон чи лоджію – з кімнати і з кухні одночасно, що є досить зручно і практично. Подібний принцип ще краще можна задіяти в терасах, які завдяки своїй площі стають повноцінним простором.


клікніть на зображенні, щоб перейти до детальніших характеристик та онлайн-бронювання
 
В цій квартирі openspace-тераса запроектована як реальний спільний простір для всієї сім’ї – вихід на неї можливий з кожної кімнати квартири. Відповідно і сама площа тераси дозволяє використовувати її в будь-який бажаний спосіб – в тому числі спільного використання всією сім’єю.
Окрім таких, як на плані - апартаменти на верхніх поверхах мають  openspace площею від 20 до 40 квадратних метрів – є квартири і з більш традиційними терасами.
Панорамне скління від підлоги до стелі – ще один тренд, який застосували у ЖК HYGGE. Такий прийом не тільки вирізняє будинок зовні, але і суттєво впливає на інтер’єр та вигляд самої квартири.Що ж до самого комплексу, то його вирізняє невисока поверховість (6-7 поверхів), двір без машин через наявність дворівневого підземного паркінгу, вуличні тренажери і дитячий майданчик, а також зона барбекю.


 
 
 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
Invalid Input

Ви забули ввести № телефону

Дата публікації: 07.09.2020
804 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Як утворення Львівської ОТГ відбивається на цінах на квартири в новобудовах

Як виглядає будинок клубного типу LazurFamily на Сигнівці. Фото

Grand Village в Сокільниках. Про комплекс в двох різних відеооглядах - від блогера і девелопера.

2-кімнатна квартира на Топольній зі знижкою 76 692 гривень

Дитячий садок в ЖК Галжитлобуд на Стрийській,45 відновлює роботуВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників