пошук по назві
Закладено наріжний камінь на будмайданчику Arthouse PARK. Відео 2021-01-13 2021-01-13 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/LevDevelopment/ArtHousePark/ArtHouse_viz2-1.jpg
Енциклопедія Новобудов©

Закладено наріжний камінь на будмайданчику Arthouse PARK. Відео

Компанія-девелопер показала також візуалізацію оформлення представницьких поверхів в комплексі.
 

 
Компанія LEV Development повідомила про офіційний старт будівництва свого нового житлового комплексу бізнес-класу – Arthouse PARK. 12 січня заклали наріжний камінь на будівельному майданчику.

«Це вже є традиція, щоби починати таку важливу справу. Наріжний камінь освячується, щоби міцно стояв фундамент і будинок», - сказав присутній на події священник Іван Сас.

Родзинка комплексу: мистецький простір в холах комплексу і спеціальна концепція преставницьких поверхів, які серед іншого включають в себе екслюзивний авторський хол, килимову плитку, 3-метрові стелі, додаткову шумоізоляцію і електронний ключ доступу.

Власне компанія показала візуалізацію інтер’єрів та оформлення представницьких і поверхів (у відео)
 
 

До переваг комплексу відносять і локацію – поруч Малоголосківського парку, облаштуванням якого компанія разом з міською радою займається протягом вже тривалого часу.

«Тут уже є дитячі майданчики, прогулянкові доріжки і на мою думку це одне з кращих місць для дозвілля на районі під Голоском», - говорить співзасновник компанії LEV Development Олександр Островський.

Новий житловий комплекс позиціонується як житло бізнес-класу, складається з трьох секцій висотою 9, 2 та 14 поверхів. Будівництво розраховано завершити в 4 кварталі 2022 року. Площі квартир - від  36 м2 до 74 м2. Ціни на квартири стартують від 19 100 грн/кв.м. А  в січні діє акційна пропозиція – 5% знижки на 2-кімнатні квартири.

Детальніше про комплекс та квартири можна дізнатися на сторінці новообудови або скориставшись формою онлайн-консультації нижче.


 
 
Отримати консультацію від відділу продаж про:
вільні квартири, умови розтермінування, акції та знижки
Invalid Input

Ви забули ввести № телефону

Дата публікації: 13.01.2021
326 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Cтарт продажів в 2-ій черзі Avalon Yard на Замарстинівській

ЕКО-ДІМ на Тракті – отримано сертифікат ДАБІ про готовність до експлуатації.

Акції та знижки на квартири в новобудовах Львова. Січень 2021

Найвищий будинок Львова доповнили оглядовим майданчиком.

ЕКО-ДІМ на Батуринській та 1-ша черга ЕКО-ДІМ на Тракті І здані в експлуатацію. Фото, вільні квартириВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників