пошук
У Львові обрали проект, за яким будуватимуть житлово-рекреаційний комплекс на вул. Щурата. Візуалізації 2021-06-18 2021-06-18 https://novobudovy.com/images/novyny/2019/shchurata/shurata-5.png
Енциклопедія Новобудов©

У Львові обрали проект, за яким будуватимуть житлово-рекреаційний комплекс на вул. Щурата. Візуалізації

Це один з перших архітектурних конкурсів, що передує будівництву житлового комплексу.
 

Йдеться про будівництво великого житлово-рекреаційного кварталу на вулиці Щурата, на яке виконком Львівської міськради було погоджено містобудівні умови та обмеження ще на початку року. Щоб максимально врахувати потреби району, інфраструктуру та планування було вирішено провести відкритий всеукраїнський конкурс на проект будівництва.

«Архітектурний проект має включатиме такі важливі і зручні аспекти, як контекст району, підземний паркінг, вбудовані комерційні приміщення, рельєф земельної ділянки та. Важливою складовою є і архітектурна новизна та інноваційність, які максимально поєднаються і збалансуються з комфортом та зручністю людей», - анонсували в компанії Delta Ukraine, яку було обрано організатором конкурсу.

Конкурс тривав майже два місяці (з середини квітня)  і 17 червня було оголошено рішення журі. Переможцем серед усіх надісланих пропозицій став проект «Майстерні Бєляєвих», яка після оголошеного рішення  показала візуалізації проекту.


За концепцією на вул. Щурата побудують масштабний житловий комплекс із вбудованими приміщеннями для комерції та підземним паркінгом. Найвищі будинки висотою сягатимуть 17 поверхів. Їх розташують на кутах житлових секцій. Біля ЖК облаштують також велике спортивне поле та дитсадок.

«Унікальність конкурсу полягає в тому, що це один з перших архітектурних конкурсів, що передує будівництву житлового комплексу. До цього такі практики застосовувалися для об’єктів громадського та соціального призначення», - говорять в Delta Ukraine.

Замовниками проведення конкурсу, окрім  девелопера (житлово-будiвельний кооператив "Пiвнiчна околиця") стали управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради і львівська обласна організація Національної Спілки Архітекторів України.


 
 
 
Дата публікації: 18.06.2021
Дата оновлення: 18.06.2021
946 переглядів
 

Популярні пропозиції від забудовників:

Читайте також інші новини даної теми

Старт продажів в новому будинку ЕКО-ДІМ на Надійній

Квартири на верхніх поверхах новобудов – що змінилося і як отримати більше

Нерухомість на курорті: Як купити і заробляти на дохідній нерухомості без зайвих клопотів

У Львові презентували бізнес-центр класу “А” в житлово-офісному комплексі Viking Park на вул. Зеленій-Пимоненка

​Старт бронювання: готель-комплекс апартаментів Cityzen YA в ЯремчеВсі новини
 
ПІДПИСАТИСЬОтримайте ПЕРШИМИ всі нові пропозиції від забудовників